Євробачення-2021: група Go_A представить Україну з піснею «Шум»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Евровидение-2021: группа Go_A представит Украину с песней «Шум»

Стала відома назва пісні, з якою Go_A представлять нашу країну на конкурсі «Євробачення» 2021 року. З трійки запропонованих варіантів вибір журі одноголосно припав на «Шум».

Суспільний мовник оприлюднив рішення журі щодо пісні, яку українська електрофолк-група Go_A виконає на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення» 2021 в Роттердамі. На розгляд журі, до складу якого увійшли Руслан Квінта, Джамала, Євген Філатов, Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін, було представлено три нові пісні: «Рано», «Церковка» і «Шум». Переміг останній варіант.

Відеопрем’єра «Шума» відбулася наприкінці січня цього року. В основу пісні лягла однойменна обрядова гра-веснянка. На сьогодні ролик набрав уже майже півмільйона переглядів на YouTube. Новий кліп і конкурсну версію пісні група представить на початку березня.

Нагадаємо, група Go_A стала переможцем Національного відбору 2020 року з піснею «Соловей». Через скасування «Євробачення» минулого року Go_A стануть представниками від України у 2021-му з новою піснею згідно з правилами проведення конкурсу.

65-й ​​пісенний конкурс «Євробачення» -2021 відбудеться в Роттердамі. Півфінали відбудуться 18 і 20 травня, фінал – 22 травня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!