Зірка Instagram: круті додатки для обробки фото

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Хочете багато підписників, лайків або ж просто красиву стрічку в Instagram? Це просто: виберіть додаток для обробки фотографій, встановіть на свій смартфон і виводите публікації на новий рівень.

Безперечно, в час цифрових технологій ми багато часу проводимо в соціальних мережах. Нещодавно в Instagram і Facebook навіть з’явилася функція, яка повинна допомогти контролювати час, який користувачі проводять в соціальних мережах. В налаштуваннях додатків тепер є графік, який показує кількість часу, витраченого на скролінг стрічки протягом останнього тижня. Щоб дізнатися, скільки часу пішло в якийсь конкретний день, потрібно натиснути на відповідний стовпець.

Щоб стрічку хотілося скролити, лайкати, коментувати, без красивих, якісних фотографій не обійтися. А щоб зробити візуальний контент по-справжньому крутим, без фоторедакторів ніяк. Одних фільтрів Instagram вже недостатньо.

Nebi

Nebi

Ця програма для обробки фото заснована на сканах реальної 35 мм плівки. Це як фотолабораторія, але в вашому смартфоні. Все, що потрібно, це просто вибрати фотографію і застосувати один з фільтрів плівки. За допомогою програми можна створювати ефект теплої плівкової фотографії – доступні 11 ретро-фільтрів з красивим шумом, подряпинами і відблисками. Опублікувати оброблене в додатку фото можна за допомогою Instagram, Twitter, Facebook, Tumblr і Google Plus. До речі, це крутий додаток для обробки фото розробив українець Матвій Цимбал.

Доступно на Android і iOS.

Huji Cam

Huji Cam

Ця програма для обробки фото – неофіційна програма FUJIFILM. За допомогою цього сервісу можна робити фотографії в ретро-стилі. Програма накладає на ваш знімок відблиски, подряпини і красиві шуми (ви можете вибрати, що додати), а також ставить дату, як на старих плівкових фото.

Доступно на Android і iOS.

Snapseed

Snapseed

Додаток для обробки фото на всі випадки життя, створена Google. У додатку є більше двадцяти інструментів для постобробки фото і кілька непоганих фільтрів. Тут доступні кадрування, повороти, обрізка і навіть накладення тексту на фото.

Доступно на Android і iOS.

VSCO

VSCO

Найпопулярніший додаток для обробки фотографій в Instagram. Сервіс має хороший функціонал, простий і зрозумілий інтерфейс, м’яко працює з кольоровою гамою і дає можливість акуратно налаштувати картинку, перетворивши навіть нудний кадр в шедевр. З мінусів – додаток займає великий обсяг пам’яті, оскільки зберігає не тільки оброблені фотографії, а й копії. А найцікавіші фільтри доступні тільки в платній версії.

Доступно на Android і iOS.

читайте також

Lightroom CC

Lightroom CC

У цьому зручному додатку з обробки фото кожен знайде для себе все, що його душі завгодно. У сервісу широкий функціонал, тут можна гратися з дизайном, приглушати окремі відтінки на фото або посилювати їхню насиченість, є також функція повної зміни кольору. Мінус – якщо внести зміни на іншому пристрої, то синхронізація з іншими пристроями буде доступна тільки в платній версії програми.

Доступно на Android і iOS.

Afterlight

Afterlight

Це багатофункціональний фоторедактор з великою кількістю ефектів, правда, не всі вони безкоштовні. Тут можна редагувати зображення, як і в попередніх програмах, а ще додавати вінтажні фільтри і засвітки плівкових фотографій.

Доступно на Android і iOS.

MOLDIV

MOLDIV

Крутий фоторедактор, який сподобається і любителям, і професіоналам в області інста-фотографій. Сервіс пропонує 180 фільтрів в 12 темах, 560 наклейок і 92 фонових візерунка. Можна додавати на фото текст (більше 300 шрифтів!), створювати колажі й тематичні альбоми. Любителі селфі точно оцінять б’юті-камеру: тут є фільтри в реальному часі й серійна зйомка. Редактор для селфі дозволяє згладжувати шкіру, змінювати овал обличчя і навіть збільшувати очі.

Доступно на Android і iOS.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також