«Зірки за обміном»: Оля Полякова презентує свій перший фільм

Оля Полякова невпинно розширює свою сферу діяльності: нещодавно вона запустила лінійку косметики, а декілька днів тому оголосила, що спробувала себе в ролі продюсера. Акторка скоро випустить власний фільм.

На Одеському кінофестивалі стартував традиційний літній кіноринок. На ньому вітчизняні продюсери презентують свої нові роботи й розповідають про плани на майбутнє. Несподівано на кіноподії з’явилася Оля Полякова зі своєю командою і представила свій продюсерський дебют. Першою кінороботою співачки стала комедія «Зірки за обміном», яка вийде в прокат 1 січня 2022 року.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

«Зірки за обміном» — легка різдвяна історія для всієї родини, у якій разом з Олею Поляковою головну роль зіграв лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома. В основі фільму — комедійне протистояння двох лідерів музичної індустрії, а також несподіване акторська перевтілення Полякової, яка буде грати… чоловічу роль.

На презентації картини Оля Полякова поділилася, що роль для неї частково автобіографічна, оскільки кінострічка розповідає про складні будні артистів та проблеми, які часто спіткають співаків у реальності.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

«Зараз мені легше переживати якісь невдачі, коментарі хейтерів — усе, що турбує тривожну душу артиста. Все тому, що я знаю: найголовніші люди чекають тебе вдома. Це фільм про амбіції і про те, що в боротьбі за успіх ми не помічаємо головного. А головне — це сім’я, близькі, рідні», — розповідає Оля Полякова.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також