22.02.2022 дзеркальна дата: що можна робити і як загадувати бажання

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

22.02.2022 дзеркальна дата

22.02.2022 — унікальна дзеркальна дата, яку нумерологи називають сприятливою для загадування бажань. У чому магія дати-паліндрому, що можна й не можна робити сьогодні і як правильно загадувати бажання, читайте просто зараз.

Дзеркальними датами називають числа з комбінацією однакових цифр. На думку нумерологів, вони заряджають дні особливою енергетикою і є сприятливими для реалізації багатьох справ. Найбільш потужними є дати, які однаково читаються задом наперед. Наприклад,  число 22.02.2022. Що воно означає і як його правильно провести, дізнавалася редакція Beauty HUB.

Дзеркальна дата 22.02.2022: що це означає

Дзеркальних дат у 2022 році в календарі можна знайти декілька. 2 лютого вже була одна дата-паліндром, 12 грудня та 22 грудня плануються ще дві. Однак найбільш енергетично сприятливою нумерологи та астрологи вважають саме дату 22 лютого 2022 року.

Фахівці стверджують, що саме сьогодні, 22 лютого — найсприятливіший день у році. По-перше,  ця дата містить чотири двійки, які розташовані в дзеркальному порядку. По-друге, вона збігається з 22-м місячним днем за астрологічним календарем. І, по-третє, вона випадає на другий день тижня — вівторок. Відтак, цей день повністю пов’язаний лише з двійками.

22.02.2022 дзеркальна дата

Дзеркальна дата 22.02.2022: що можна робити

Число два в нумерології — дуже особливе. У нього фахівці вкладають особливий символізм, тому радять у день скупчення двійок запланувати наступні справи:

 • обов’язково прописати всі свої мрії і продумати план реалізації;
 • енергетика, яку приносить скупчення двійок, сприяє саморозвитку, тому сьогодні хороший день, щоб почати новий курс, або розгорнути свіжу книгу;
 • дата-паліндром сприятливо впливає на комунікацію, тому знайомства з новими людьми підуть вам на користь;
 • нові кроки в стосунках, примирення зі старими знайомими та відверті зізнання в цей день також приведуть до хорошого фіналу;
 • двійка — число гармонії, тому вона допоможе збалансувати всі сфери вашого життя. Варто просто продумати, як правильно це зробити.

Як правильно загадувати бажання

22.02.2022 дзеркальна дата

Астрологи радять сьогодні ввечері детально продумати до дрібниць декілька ваших головних бажань. Слід уявити себе в умовах, про які ви мрієте, або з людиною, з якою бажаєте бути поруч, і сформувати в голові план, який допоможе вам дійти до омріяної точки.

Бажання важливо проговорити або прописати в блокноті о 22:22 (найбільш сприятливий момент дзеркальної дати) у чіткій і лаконічній формі. При цьому не варто використовувати слова «бажаю» чи «хочу».

Для того, аби подати сигнал у Всесвіт, що ви серйозно налаштовані на реалізацію свого бажання, важливо скомбінувати його з певною дією. Складіть чіткий план реалізації, прорахуйте витрати, якщо вони передбачаються і зробіть щось для своєї мрії. Навіть, якщо крок буде незначним і займе у вас декілька хвилин, він підштовхне вас до реалізації, а магічна дата вам в цьому допоможе. 

Дзеркальна дата 22.02.2022: що не можна робити

Попри те, що двійка в нумерології — це число гармонії, добра й реалізації бажань, воно може зіпсувати наші плани. Для того, щоб вберегтися від негативу, нумерологи радять не робити такі речі:

 • не сваритися з близькими й не вплутуватися в конфлікти;
 • перед тим, ніж говорити щось, варто тричі подумати, чи це правда;
 • важливо абстрагуватися від старих образ, негативу;
 • не картати себе за невдачі, а проаналізувати ситуації, зробити висновки і відпустити їх назавжди.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також