Натальна астрологія: що це таке і як з’явилася

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Натальна астрологія: що це таке і як з'явилася

Астрологія стає дедалі популярнішою. Але не всі знають, як з'явилася натальна астрологія — напрямок, який допомагає “розшифрувати” карту життя.

Ірина Ватрич

Ірина Ватрич, Авестійський астролог, стаж 25 років, засновник астрологічної школи Vatrych Astrology School

Дуже часто ми чуємо розмови про те, що життя склалося не так, як хотілося б, не так, як бажалося. Особливо серед людей уже дорослих і, начебто, тих, хто відбувся як особистість. Іноді, щоправда, буває інший варіант, на жаль, найпоширеніший. Людина намагається довести тим, хто її оточує, та й передусім самому собі, що в неї все прекрасно або як мінімум не гірше, ніж в інших, або ж примиряється з тим, що все далеко не прекрасно, проте робити нічого не бажає. Більш усвідомлені люди починають шукати відповіді, не задовольняючись тим, до чого вони прийшли та їх не тішать подальші перспективи. Такі люди починають ставити собі запитання, прагнуть знайти вихід із ситуації, в якій опинилися. Як правило, пізнання себе починається з психології, і, безумовно, це вірні дії та правильне рішення, психолог може допомогти вирішити безліч питань, але є питання, на які відповіді у нього немає, або вони універсальні.

Психолог може допомогти вам в одній галузі, а інші й надалі «провисатимуть». І справа не в тому, що перед вами не «ваш» психолог, він може бути фахівцем дуже високого рівня з колосальним практичним досвідом, але навіть професіонал своєї справи не завжди може допомогти, тому що питання поставлені не за адресою, а відповіді на них перебувають у царині іншої науки.

Натальна астрологія: що це таке і як з'явилася

Астрологія схожа з психологією в тому, що вона теж вивчає характер і темперамент особистості, особливості психіки, але головний сенс астрології в тому, що вона допомагає розкрити творчий потенціал, свідчить про наші справжні потреби, здатна мотивувати до дії.

І мене дуже тішить той факт, що все більше людей звертаються до астрології, і саме вона допомагає скласти всі пазли індивідуальної картини життя конкретного індивідууму в єдине ціле, вона допомагає заповнити елементи, яких бракує.

Ця індивідуальна картина є натальна карта людини, путівник її життєвого шляху, її навігатор. Але щоб зрозуміти, що таке натальна карта, треба розібратися насамперед у тому, що таке астрологія.

Натальна астрологія: що це таке і як з'явилася

читайте також

Багато людей помилково думають, що астрологія — це якась суміш ворожіння, віри, магії та чогось дуже таємного, навіть забороненого та потойбічного. І в цій статті я хотіла б розвінчати міфи, що склалися навколо цієї теми. Сам термін “Астрологія” перекладається як “наука про зірки”.

Астрологія — це насамперед дуже давня наука, в основі якої лежать безцінні праці таких великих особистостей свого часу, як Геракліт Ефеський (давньогрецький філософ, його вислови та цитати досі актуальні і в сучасному світі), Піфагор (математик, філософ, астролог) , Платон і Аристотель (великі вчені) та багато інших видатних людей своїх епох.

Найдавніші історичні дослідження вказують на те, що зародження астрології відбулося в Месопотамії (нині територія Іраку), у V-III ст. до н. е., а коріння її сягає у період Вавилонської цивілізації. З часом астрологічні знання трансформувалися, перетворювалися, систематизувалися, велися спостереження та дослідження. Навряд чи хоч одна доказова наука може посуперничати з таким значним віком.

Натальна астрологія: що це таке і як з'явилася

Противники астрології завжди прагнули довести її недостовірність, викрити її послідовників, грунтуючись на тому, що її знання не матеріальні, адже їх не можна зважити і виміряти, при всьому бажанні зробити це дійсно неможливо, тому що астрологія виходить за межі фізичного світу, вона походить зі сфери духовних законів та причинно-наслідкових зв’язків.

Енергію планет, а також відгук людини на цю енергію на сьогоднішній день неможливо зафіксувати якою-небудь сучасною технікою, але її можна виявити, систематизувати, а знання застосувати на благо всьому світу і кожній окремій людині.

Натальна астрологія: що це таке і як з'явилася

читайте також

Астрологія не потребує доказів, вона потребує вивчення, розуміння її інструментів і можливостей, бажання розібратися в питаннях і застосуванні цих знань у своєму житті. Знання – це завжди світло та розвиток. У далекі часи доступ до цих знань мали лише обрані, жерці та важливі діячі. Але час не стоїть на місці, поступово астрологія поширилася і на інші землі та території, вона розвивалася, збагачувалась новими знаннями, дослідженнями, спостереженнями, відкриттями, заснованими на математичній астрономії, з’являлися нові техніки прогнозування подій.

Особливої ​​популярності та поширення астрологія досягла у Стародавній Греції. Єгиптяни зверталися до астрологів з такими питаннями, як пошук свого призначення, вибір професії (ремесла), особистого характеру (діти, кохана людина) і багатьма іншими. На сьогоднішній день перед нами у вільному доступі праці видатних астрологів, залишені нам у спадок. Кожен, хто бажає, має вільний доступ до астрологічних знань, може вивчати, використовувати їх у своєму житті.

Натальна астрологія: що це таке і як з'явилася

Кожна людина— дитя Всесвіту, її будинок — це планета Земля, яка знаходиться в Сонячній системі, поряд з безліччю інших космічних об’єктів. У Сонячній системі всі планети обертаються довкола Сонця. Але у вченні Астрології вважається, що  обертаються навколо Землі, І навіть більше: кожна натальна карта — це обертання космічних об’єктів навколо конкретної людини. І кожен об’єкт (планети, зірки, комети, астероїди), хочемо ми цього чи не хочемо, віримо ми чи не віримо, слабше чи сильніше, але впливають на нашу планету, на її континенти, країни та міста, покоління людей і зрештою на саму людину. Вивченням цих енергій космічних об’єктів, взаємозв’язків між ними, циклічністю та закономірністю космічних процесів займається астрологія.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також