Детальний фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку

Детальний фінансовий гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку

Фінансовий гороскоп для всіх знаків зодіаку — це детальний гід, який допоможе збільшити статки, а також вбереже від значних грошових втрат.

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Овен

(21 березня — 20 квітня)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Овен

Фінансовий гороскоп рекомендує Овнам присвятити цей рік вивченню принципів фінансової грамотності та спробувати більше заощаджувати. На початку 2022-го ваші інвестиції можуть принести хороші плоди, є також можливості отримання грошей у спадок.

Період з лютого по березень сприятливий для тих, хто працює в партнерстві. Ви отримаєте хороші прибутки завдяки зусиллям ваших однодумців. Однак пізніше ріст у професійній сфері може принести деякі непередбачені витрати, які важливо буде ретельно проконтролювати, щоб не зазнати збитків.

Уже на початку літа наполеглива праця Овнів буде відзначена збільшенням цифр на банківських рахунках. У той момент важливо переконатися, що ви розумно розпоряджаєтесь своїми грошима і спрямовуєте витрати у правильне русло.

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Телець

(21 квітня — 21 травня)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Телець

Для Тельців 2022 рік має шанс стати періодом стрімкого росту. У першому кварталі кропітка праця може принести особливий результат: великий гонорар, хорошу премію або загальне підвищення доходів.

Весна 2022 року може принести певну вигоду від нерухомості або іншої приватної власності. Ви можете домовитися про оренду чи отримати хорошу пропозицію щодо продажу. Крім того, у цей період може пощастити тим, хто займається акціями або бізнесом, пов’язаним із купівлею та продажем. Є великі шанси також повернути гроші з деяких «мертвих» рахунків.

Осінь — дуже сприятливий період для витрачання коштів. Добре подумайте про те, куди варто витратити зароблені за 2022 рік гроші, і не відтягуйте з грандіозними покупками. Цілком ймовірно, що саме в цей період вам підвернуться вдалі пропозиції. До речі, не обов’язково думати про матеріальне. Вклад у власне здоров’я чи освіту — не менш важлива довгострокова інвестиція.

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Близнюки

(22 травня — 21 червня)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Близнюки

2022 рік принесе Близнюкам цілу низку хороших можливостей для заробітку, хоча на початку року вам може здатися, що все зовсім не так. У перші місяці ваші витрати можуть кардинально зрости, але вже за декілька місяців гроші повернуться до вас у значно більшій кількості. Але лише в тому випадку, якщо ви не випустите ситуацію з-під контролю.

Фінансовий гороскоп пророкує, що середина квітня — дуже сприятливий час для тих, хто планує змінювати вид діяльності, монетизувати своє хобі або почати заробляти після завершення навчання. У фрілансерів можуть з’явитися нові джерела доходу.

Фінансовий гороскоп на 2022 рік рекомендує Близнюкам не боятися братися за нові проєкти. Ваша рішучість, сміливість та впевненість у собі принесе вам хороший прибуток.

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Рак

(22 червня — 22 липня)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Рак

Фінансовий гороскоп на 2022 рік застерігає: рік може стартувати не з найвдалішої ноти. У першому кварталі у вас можуть виникнути певні труднощі зі здоров’ям або особистим життям, які висмокчуть із вас фінанси та життєву енергію. Через це ви можете втратити впевненість у собі та навіть впасти в депресію. Щоб подібна турбулентність не принесла сильних неприємностей, варто зустріти рік хоча б із мінімальною фінансовою подушкою, скоротити витрати на речі, які вам не критично потрібні. Хорошим виходом також буде взяти гроші в борг у перевірених людей, або оформити кредит. Це допоможе вийти зі скрутного становища, не втративши бізнес, роботу тощо.

Початок другого кварталу може стати для Раків періодом фінансової стабільності. Спрямуйте свою енергію на те, аби позбутися боргових зобов’язань і збалансувати доходи та витрати. Вашим гаслом має стати фраза: «Тихіше їдеш — далі будеш».

Ракам у 2022 році не рекомендується заморожувати великі суми грошей, відкриваючи депозити, або витрачати всі заощадження на покупку дорогих речей.

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Лев

(23 липня — 21 серпня)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Лев

Левам фінансовий гороскоп на 2022 рік пропонує почати нову сторінку життя з повернення того, що належить вам. Якщо ви позичали комусь кошти, оплачували чиїсь рахунки, обов’язково нагадайте про це. Якщо у вас відриті судові провадження, які передбачають грошову компенсацію, або вам за законом належить якесь майно, також обов’язково розберіться з цим. Якщо ви не зробите це в першому кварталі 2022 року, потім може бути запізно.

Уже в другому кварталі 2022 року Леви мають усі шанси налагодити канали пасивного прибутку, але у випадку, якщо прикладуть до цього серйозні зусилля. Подумайте, чи є у вас речі, які можна вигідно продати, щоб вкласти кошти в нові проєкти.

Кінець року буде чудовим періодом для інвестування грошей у бізнес або запуск проекту. 

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Діва

(22 серпня — 23 вересня)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Діва

Зірки пророкують, що Діви у 2022 році можуть реалізувати свої фінансові амбіції та здійснити велику кількість матеріальних мрій. У вас уже є всі можливості для цього, важливо лише під іншим кутом поглянути на своє життя. Наприклад, ви можете почати заробляти на своєму хобі, комунікативних або маркетингових навичках, або ж почати консультувати своїх молодших колег за символічні суми грошей.

Збільшення доходів може підштовхнути Дів до марнотратства. Слідкуйте за тим, куди саме ви витрачаєте зароблені кошти й детально прораховуйте бюджет! Як тільки перестанете заглядати в гаманець, ви ризикуєте бути ошуканим. Якщо дотримуватиметеся чіткого плану, маєте всі шанси відкласти хорошу суму грошей на відпочинок вашої мрії, коштовну прикрасу або автомобіль.

читайте також

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Терези 

(24 вересня — 23 жовтня)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Терези 

Фінансовий гороскоп на 2022 рік прогнозує Терезам непрості виклики й необхідність прийняття складних рішень, пов’язаних із великими сумами грошей. У перші місяці року у вас може скластися невизначена ситуація з фінансами, яку просто необхідно буде перечекати. А от уже за декілька місяців можна брати кермо у свої руки й робити рішучі кроки.

Крім першого кварталу року, інші місяці будуть для вас сприятливими у фінансовому плані. Можна сміливо просити підвищення зарплатні, планувати бюджет і брати на себе більшу відповідальність.

Астрологи рекомендують Терезам не гарячкувати, а виважено підходити до інвестицій і серйозних витрат: зберіть максимум інформації з різних джерел і обов’язково порадьтесь із колегами та довіреними людьми.

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Скорпіон

(24 жовтня — 22 листопада)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Скорпіон

Фінансовий гороскоп на 2022 рік прогнозує Скорпіонам великі витрати. Водночас астрологи рекомендують не боятися оплачувати серйозні чеки на навчання, гаджети чи інші речі, які можуть допомогти вам піднятися вгору по кар’єрних сходах. Вкладені кошти почнуть повертатися вже за декілька місяців.

У першій половині року зірки можуть спонукати вас придбати коштовні подарунки або предмети розкоші. Контролюйте свої імпульси й баланс на картці, щоб у майбутньому уникнути заборгованостей.

Астрологи радять Скорпіонам розвивати в собі таку рису характеру, як розміреність. Вона допоможе досягти золотої середини й підняти доходи (нехай не так яскраво, як планувалося, проте без зайвих ризиків і з перспективами).

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Стрілець

(23 листопада — 22 грудня)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Стрілець

2022 рік для Стрільців — період перспектив. Уже в першому кварталі будьте максимально сконцентровані на своїх бажаннях та планах. Ви можете зустріти потенційного роботодавця, бізнес-партнера або інвестора, з яким зможете налагодити чудову спрівпрацю.

Фінансовий гороскоп на 2022 рік прогнозує Стрільцям значний підйом, який стане результатом їх старань у попередні роки. Ідеї, які ви виношували в собі, нарешті вдасться реалізувати, а початі проекти почнуть приносити плоди.

Влітку 2022 року Стрільці можуть раптово втратити доступ до певної частини своїх грошей. Тому старайтеся не вкладати кошти в сумнівні покупки (технічну несправність нового гаджету також можна вважати фінансовою втратою), будьте уважними, щоб уникнути ДТП, пограбування, а також не давайте навіть невеликі суми в борг людям, в яких ви не впевнені на всі сто відсотків.

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Козеріг

(23 грудня — 20 січня)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Козеріг

Фінансовий гороскоп прогнозує Козерогам стабільність у першій половині 2022 року. Амбіційні плани та старт нових проєктів варто відкласти, адже цілком можливо, що вам потрібно буде зайнятися особистим життям, здоров’ям чи іншими справами.

Друга половина 2022 року буде фінансово сприятлива для представників творчих індустрій. Усі, хто вирішив зробити своє хобі джерелом заробітку, можуть сміливо починати виставляти прайс із червня або липня. Зірки допоможуть вам правильно сформувати цінову політику й набратися сміливості проводити ділові зустрічі, на яких потрібно обговорювати великі суми грошей.

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Водолій

(21 січня — 19 лютого)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Водолій

Для Водоліїв 2022 рік з точки зору сфери фінансів може бути не найстабільнішим. Як фактори, які намагатимуться збити вас зі шляху, виступлять нові знайомства й можливості, що, на перший погляд, будуть здаватися перспективними, але насправді стануть далеко не найкращими з доступних варіантів. Тому, по-перше, не поспішайте з важливими рішеннями і, по-друге, ставтесь уважно до будь-яких витрат, включаючи різного роду інвестиції. По-третє, цілком довіряйте тільки собі і, слухаючи поради навіть найближчих людей, обдумайте та інтерпретуйте їх по-своєму. Ці правила допоможуть вам пережити складні часи, і вже в другому кварталі грошові заощадження почнуть рости.

У період із липня по жовтень астрологи рекомендують Водоліям сповільнити темп. Прикладаючи навіть найбільші зусилля, ви можете не отримати віддачі, на яку очікуєте.

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Риби

(20 лютого — 20 березня)

Фінансовий гороскоп для знака зодіаку Риби

Фінансовий гороскоп на 2022 рік прогнозує Рибам значний підйом, який стане результатом їхніх старань у попередні роки. Уже в перші місяці року ви можете спокійно розраховувати на всілякі форми матеріальної підтримки: бонуси, премії, винагороди тощо. Витратьте ці гроші на себе: сплануйте подорож, зробіть ремонт у помешканні чи оновіть гардероб. Це принесе вам натхнення й сили ще більше працювати над собою.

У другому кварталі 2022 року астрологи рекомендують Рибам подумати над перекваліфікацією або зміною місця роботи. Навички, які ви накопичували впродовж попередніх років, можуть вам знадобитися в супутній професії, краще оплачуваній.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також