Декольте і шия – маркери віку: догляд і anti-age процедури

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як боротися зі старінням шиї і декольте? На що звернути увагу в домашньому догляді та які anti-age процедури найбільш ефективні для досконалості шкіри в цих делікатних областях? З’ясовуємо разом з Оленою Щедріною, лікаркою-дерматологинею, сертифікованою косметологинею Linerase Ukraine.

Шия і декольте – це одна з помітних частин нашого тіла, яка потребує особливого делікатного догляду. Проте жінки нерідко забувають про ці зони, концентруючись тільки на обличчі. Тільки лише коли вже помітні глибокі зморшки, так зване друге підборіддя і в’ялість, відсутність еластичності в колись витонченій і ніжній області, гіперпігментація, пацієнти починають бити на сполох.

Чому шия і зона декольте – перші маркери віку

Шия і зона декольте вимагають постійного догляду й уваги ще й через свою особливу будову. По-перше, дані зони практично не мають сальних залоз або їх кількість значно знижено. Це означає, що захистом вони практично не забезпечуються і швидше старіють під впливом температурних перепадів, ультрафіолетового випромінювання.

По-друге, шкіра в цій області набагато тонша, ніж, наприклад, на руках й обличчі. І до того ж тут досить мало сполучної та жирової тканини, що робить шкіру ламкою і слабо еластичною, тому складки і зморшки утворюються дуже швидко. Також візьмемо до уваги пару додаткових несприятливих чинників. Наприклад, необхідність нахиляти й обертати голову в боки, підтримувати її в вертикальному положенні та природні сили гравітації. Все це розтягує м’язи шиї, позбавляючи її еластичності, а отже, і привабливості.

По-третє, спадковість. Якщо у когось із близьких родичів жіночої статі були на шиї «кільця Венери» кругові зморшки, то подібної долі навряд чи вдасться уникнути і вам. Але відтермінувати їх появу – цілком можливо.

Як підтримати здоров’я і молодість в цих зонах

Необхідно віддати перевагу делікатному очищенню без розтирання, щадним пілінгам для видалення мертвих клітин, інтенсивному живленню та зволоженню, а також сонцезахисним кремам з SPF 50.

Говорячи про ін’єкційні методики, слід звернути увагу на ін’єкції колагену. Колаген – це один з найбільш важливих компонентів фібробластів у позаклітинному матриксі, необхідний для побудови нової сполучної тканини. Він зберігає молодість і красу шкіри, відповідаючи за її гладкість, пружність, міцність і еластичність. Колаген виробляється нашим організмом самостійно, але після 30 років розпад починає переважати над синтезом, кількість колагену в шкірі поступово знижується, вона стає тонкою і в’ялою.

Механізм дії гетерологічного колагену

Гетерологічний колаген I типу впливає на старі фібробласти, збільшує виробництво нових, які, в свою чергу, виробляють колаген III типу, тобто природним чином стимулює неоколагеногенез. Механізм його дії заснований на трипептиді Pro-Hyp-Gly. Трипептиди – це біологічні месенджери, що діють аналогічно факторів росту. Взаємодіючи з трансмембранними рецепторами, вони активізують анаболічні шляхи і стимулюють клітинний цикл фібробластів. Трипептид Pro-Hyp-Gly працює як конкурентний інгібітор матриксних металопротеїназ (MMP), що відповідає за ферментативну деградацію шкірного колагену (колагеназа).

Результати застосування

Курс процедур дозволяє комплексно впливати на віковий синдром: розгладити зморшки, поліпшити текстуру, структуру і гідратацію шкіри. Відновлюється тургор, еластичність і пружність шкіри.

Крім того, колаген забезпечує високі результати в лікуванні гіперпігментації, до якої часто схильна зона шиї і декольте. Поліпшується колір шкіри, вирівнюється тон. Колаген впливає на васкулярну систему, впливаючи на патологічно змінені меланоцити, ініціює клітинну регенерацію і виробництво меланіну в нормальному режимі. Таким чином, це одночасно стимуляція клітинної відповіді і запобігання апоптозу.

Безпека колагену

Препарат Linerase сертифікований CE, сировину схвалено FDA, що усуває будь-які сумніви щодо його якості та безпеки.

Також можна бути спокійним щодо алергічних реакцій – їх не буде, оскільки вага молекули, здатної спровокувати алергічну реакцію, має перевищувати 10 кДа. Вага трипептидів колагену в складі Linerase дорівнює 3-6 кДа. Нарешті, про добру стерпність препарату свідчить клінічне дослідження, проведене з 120 пацієнтами у віці від 35 до 65 років.

Скільки процедур необхідно виконати для досягнення результату?

Курс гетерологічного колагену Linerase складається з чотирьох процедур, протокол для підтримки можна застосовувати в разі потреби. Також слід не забувати про щоденне використання засобів у домашніх умовах, особливо про продукти з фактором захисту від сонячних променів.

Сяйна, гладка, витончена зона декольте і шиї – це не мрія, а досяжна реальність!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також