«Кільця Венери»: як позбутися зморшок на шиї

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Кожна жінка повинна ніжно плекати не тільки шкіру свого обличчя, але й ділянку шиї, та про зону декольте не забувати. Зморшки шиї – це горизонтальні лінії, борозенки й складочки, звані «кільцями Венери». Техніка «бланшінг» у корекції зморшок філерами Belotero є найдієвішим способом усунення «кілець Венери». Що ж це таке та як проводиться процедура, розглянемо далі!

Побачити «Венерині кільця» дуже просто: опустіть вниз підборіддя і подивіться в дзеркало на свою шию. «Намисто зі зморшок» є у кожної жінки, тільки більш-менш виражене. Причини появи «кілець Венери» полягають у характеристиках шкіри: на шиї вона дуже тонка, там мало сальних залоз і жиру, які захищають шкірний покрив від зовнішніх агресивних чинників довкілля. Погана генетика, неправильний догляд, надмірне захоплення комп’ютером і телефоном призводять до того, що з’являються поперечні м’язи-складки на шиї. Смужки на шиї – ознака старіння.

Позбутися «кілець Венери» в домашніх умовах неможливо, треба звернутися до косметолога. Найефективніша процедура на сьогодні – бланшінг шиї. Бланшування шиї – заповнення «кілець Венери» філером за унікальною технологією. Головні помічники – розумні дермальні філери на основі гіалуронової кислоти з лінійки Belotero.

Про те, що таке бланшування шиї, як проводять заповнення зморшок ділянки шиї філером Belotero Balance або Belotero Soft розповість Ковальова Наталія, лікарка-дерматокосметолог, anti-age терапевт. Сертифікована тренерка компанії «Мерц» із препарату Радіесс та ультразвуковому СМАС-ліфтингу Альтера, відповіла на кілька наших питань про ефективні методи омолодження шиї.

Ковалева Наталья
– Як боротися зі зморшками на шиї? В якому віці жінки починають звертати на них увагу й вдаються до допомоги фахівця?

– Щоб підібрати правильну тактику боротьби зі зморшками шиї, нам потрібно встановити причину їх виникнення. Справа в тому, що зморшки можуть бути на шиї практично з народження, й тоді це обумовлено генетично. Тут найкраща тактика – заповнення зморшок легким філером на основі гіалуронової кислоти. Я використовую у своїй практиці препарати з лінійки Belotero – Belotero Balance або Belotero Soft. Використовувати філери ми можемо з самого юного віку, юридично – з 18 років.

– Заповнення зморшок ділянки шиї («кілець Венери») філером Belotero Balance або Belotero Soft є оптимальною та єдиною процедурою корекції? Як довго тримається ефект?

– Якщо ж ми маємо справу з віковими змінами, коли жінка скаржиться не тільки на «кільця Венери», або, як їх ще називають, ретенційні зморшки, але й на в’ялість шкіри, й на появу вертикальних тяжів, тоді на першому місці буде коректна ботулінотерапія шиї. Вводяться препарати на основі ботулотоксину, такі, як, наприклад, Ксеомін або Ботокс. Також важливою є робота з якістю шкіри шиї: її зволоження за допомогою таких процедур, як біоревіталізація, а також стимуляція синтезу колагенових волокон за допомогою препарату Радіесс у техніці «Мезорадіесса», і тільки в останню чергу − заповнення горизонтальних зморшок філером. Ефект від процедури заповнення «кілець Венери» філером Belotero Balance або Belotero Soft триває від 6 до 9 місяців.

– У чому полягає техніка «бланшування» й чи можна її використовувати з будь-яким іншим м’яким філером?

– Техніка «бланшінг», або «бланч» – це внутрішньошкірне введення філерів на основі гіалуронової кислоти, дуже поверхове введення. Для цього можна використовувати лише філери лінійки Belotero – Belotero Soft і Belotero Balance. Тільки ці філери виробляються з використанням КПМ-технології, яка дозволяє їм буквально «вбудовуватися» в шкіру й давати приголомшливий природний результат.

Ще раз відзначимо, що техніка «бланшінг» повинна бути проведена тільки з використанням препарату Belotero Balance або Belotero Soft! Це лінія дермальних філерів на основі гіалуронової кислоти.

Лише Belotero Balance і Belotero Soft є офіційно зареєстрованими і схваленими FDA в 2011 році препаратами для внутрішньошкірного введення, заповнення зморшок, а також заломів шкіри.

Устраняем «кольца Венеры»

Як проводиться процедура бланшінга шиї?

Перед процедурою на зону корекції наноситься аплікаційна анестезія. Перед тим, як зробити ін’єкцію, лікар може використовувати маркер для визначення ділянок, у які необхідно ввести філер. Потім зона корекції обробляється антисептичним розчином, і лікар приступає до процедури.

Особливість техніки «бланшування» полягає в поверхневому ін’єкційному введенні препарату Belotero Balance і Belotero Soft. Лікар буквально «прошиває» зморшку.

Після введення філера, зона корекції м’яко масажується для рівномірного розподілу препарату.

Вся процедура може зайняти від 15 хвилин до години.

Після процедури ви зможете відразу повернутися до своєї повсякденної діяльності, вам не доведеться випадати з соціуму.

Побічні ефекти техніки «бланшінга» полягають в легкому набряку, синцях та почервоніннях зони корекції. Можуть спостерігатися також синці в місці ін’єкції. Все це, як правило, проходить самостійно приблизно через сім днів.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також