Healthcare: кращі програми для моніторингу здоров’я

 • Туризм в Україні 2021

 • Весільний переполох

 • Пілінги: все, що потрібно знати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Абетка вітамінних добавок

  бады

Що встановити на смартфон, щоб грамотно відстежувати головні показники організму для збереження здоров'я? У нас є сім крутих додатків для моніторингу здоров'я. І вони прості у використанні.

Скільки програм встановлено у вашому смартфоні? А скільки з них можуть принести реальну користь? Ми вже писали про корисні еппи-нагадувачі для підтримання водного балансу і про те, які програми варто встановити, якщо ви стежите за своєю фігурою. І всі вони суперкорисні для краси і, звісно, для здоров’я. Проте пора апгрейдити свій смартфон новими програмами.

Ми вибрали для вас сім безкоштовних додатків які моніторять здоров’я і позбавлять від необхідності гуглити кожен симптом, що ви у себе виявили (знаємо по собі, чим це може закінчитися).

Ці програми прості в користуванні і допоможуть краще пізнати потреби свого організму.

ONDOC

Ця програма для смартфона набагато краще персональної медкарти, яка зберігається у вашій поліклініці. По-перше, це її онлайн-варіант, тому медкарта завжди буде з вами на випадок необхідності. По-друге, в додатку зберігаються найважливіші показники вашого організму (вага, зріст, пульс, фізична активність).

Сервіс персоналізований, так що після заповнення анкети він забезпечить вас аналітикою вашого здоров’я, розповість про існуючі ризики і підбере способи, як їх уникнути. З розробниками ONDOC співпрацюють лікарі, які допомагають їм створювати якісний контент зі зрозумілими кожному користувачеві рекомендаціями. Користувач також може зберігати важливі дані: діагнози, інформацію про алергію, щеплення, протипоказання, часу прийому ліків тощо.

Якщо ви відвідуєте клініку, підключену до додатка, ви зможете записуватися на прийом до лікаря 24/7 за допомогою онлайн-запису, отримувати нагадування про прийом, спілкуватися з доктором в чаті або відеочаті, ставити питання клініці в онлайн-чаті.

Health

Програма збирає меддані з iPhone і Apple Watch, а також із використовуваних смартфоном програм. Потім вона їх аналізує і систематизує, щоб ви могли переглядати показники свого організму в єдиному інтерфейсі.

Як і в попередньому випадку, програма є повноцінною медкартою, куди користувач може внести найважливіші дані про здоров’я: групу крові, фототип, наявність алергії, хронічних захворювань, непереносимість продуктів, рівень цукру і холестерину, час прийому ліків і т.д.

  • Доступність: безкоштовно
  • Cкачати на iOS
  • Аналог для Android

Period Tracker

Додаток розроблений спеціально для жінок, які хочуть відстежувати свій менструальний цикл. У момент його початку користувач повинен зазначити дату в календарі (просто тиснете спеціальну кнопку) і програма починає відраховувати дні.

У календарі вказані всі необхідні дані для обчислення середньої тривалості менструального циклу. Це допомагає спрогнозувати момент початку наступної менструації. Крім того, календар допомагає визначити період овуляції, а також затримку. В еппі є спеціальне поле для заміток, де користувач може вказувати симптоми, які виникають під час менструації.

  • Доступність: безкоштовно
  • Завантажити на Android
  • Cкачати на iOS
читайте також

Ada

Якщо ви любитель погуглити свої симптоми (і отримати найжахливіші відповіді в Мережі), то краще вам встановити цей додаток для моніторингу здоров’я. Його перевага в тому, що на відміну від недостовірних відповідей на форумах, інформація про захворювання та симптоми складалася і систематизувалася більш ніж 100 вченими і лікарями.

У програму помістили дані про тисячі хвороб – від банальних, на кшталт застуди, до рідкісних захворювань. Користувач повинен написати в чат додатку про один із симптомів. Потім Ada задасть кілька уточнюючих питань. Проаналізувавши всі зібрані дані, додаток відповість, проявом якого захворювання можуть послужити описані користувачем симптоми.

  • Доступність: безкоштовно
  • Завантажити на Android
  • Cкачати на iOS

MedM Blood Pressure

Сервіс особливо стане в нагоді гіпо- та гіпертонікам. Програма дозволяє вводити дані про артеріальний тиск, пульс та інші показники. Крім того, вона може синхронізуватися з розумними електронними тонометрами. Сервіс систематизує дані й показує статистику у вигляді діаграм, спеціалізованих графіків по днях, тижнях, місяцях. Також користувач має можливість відстежувати зміни стану здоров’я і надавати доступ родичам до своїх даних.

  • Доступність: безкоштовно
  • Завантажити на Android
  • Cкачать на iOS

DiaMeter: ваш щоденник діабету

Сервіс був розроблений спеціально для хворих на діабет першого і другого типу. Він побудований за типом щоденника, є розділи для запису інформації про рівень цукру, самопочуття, симптоми, ін’єкції інсуліну. Програма оснащена калькулятором для швидкого підрахунку вуглеводів. Крім того, збираючи статистичні дані, програма показує історію показників у вигляді наочних графіків.

 • Доступність: безкоштовно
 • Завантажити на Android
 • Cкачати на iOS

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також