JLo Beauty: які продукти Дженніфер Лопес випустила під іменним брендом

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Дженніфер Лопес випустила першу колекцію б’юті-засобів під власним іменним брендом. В ній – все для того, аби виглядати так бездоганно, як сама зірка (в свої 51!).

Дженніфер Лопес неодноразово зізнавалася, що  її цікавість до догляду за собою і секретів бездоганної шкіри набагато більша, аніж до всіх восьми альбомів та 47-ми синглів разом узятих. Жага фанатів дізнатися усі б’юті-секрети зірки наштовхнула Дженніфер запустити власний бренд косметики. Відтак  кілька місяців тому співачка зареєструвала заявку на патент лінії доглядових засобів під брендом JLo Beauty, а вже 2 грудня випустила свою першу колекцію.

Перша колекція бренду JLo Beauty включає вісім доглядових продуктів, серед яких усі must-have: очищувач для обличчя, сироватка, крем для обличчя та контуру очей та SPF-захист. Також у колекцію увійшли тканинні маски в саше, бустер-хайлайтер та вітамінний комплекс для збереження краси і молодості шкіри.

That Star Filter Complexion Booster
JLo Glow Multitasking Serum
That Blockbuster Wonder Cream

Природне здорове сяйво шкіри – головна формула краси Дженніфер Лопес. Відповідно колекція JLo Beauty спрямована на те, аби розкрити секрет сяйва та подарувати його усім жінкам за допомогою активних компонентів б’юті-засобів. Зокрема, в основу сироватки JLo Glow Multitasking Serum покладено рисові ферменти, а головними компонентами крему для обличчя That Blockbuster Wonder Cream є пептиди і антиоксидантні дріжджові ферменти. Ці інгредієнти дарують шкірі шовковисту текстуру і благородне сяйво, а бустер-хайлайтер  That Star Filter Complexion Booster залишає на обличчі ледь помітний шиммер.

JLo Beauty That Big Screen Broad Spectrum SPF 30

Велику увагу в рекламній кампанії Дженніфер Лопес приділила сонцезахисному крему JLo Beauty That Big Screen Broad Spectrum SPF 30. Цей засіб допомагає захистити шкіру від ультрафіолетових променів, одночасно підтримуючи її еластичною за допомогою гіалуронової кислоти та гліцерину. 

“Я ходила до двох різних дерматологів, в Нью-Йорку і в Лос-Анджелесі. Обоє вони в один голос стверджували: “Найкраще, що ти можеш зробити це користуватися сонцезахисним кремом щодня. Це те, що справді необхідно кожній жінці. Щодня!” Ця порада стала основним секретом молодості моєї шкіри, тому я хотіла зробити сонцезахисний засіб основним продуктом лінійки”.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB!

читайте також