Дженніфер Лопес незабаром запустить свій бренд косметики

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Все про грибкову хворобу

Дженнифер Лопес вскоре запустит свой бренд косметики

Ще в серпні цього року Дженніфер Лопес підігрівала чутки про запуск власного бренду косметики. Але якщо тоді в словах зірки не було конкретики, днями вона зробила офіційну заяву про дату запуску JLo Beauty.

Бездоганний зовнішній вигляд та ідеальна шкіра Дженніфер Лопес явно свідчать про наявність цілого арсеналу б’юті-секретів і відточену систему догляду за собою. Зірка вже неодноразово говорила про те, що планує поділитися ними зі своїми фанатами і, за даними Allure, навіть зареєструвала заявку на патент лінії доглядової косметики.

Минулого тижня Лопес зробила офіційну заяву про те, що незабаром запускає власний бренд косметики під назвою JLo Beauty, в який вже вклала багато старань.

«Це не просто захопливий проект, це 30-річна мрія. Не можу дочекатися, щоб поділитися з вами своїми секретами догляду за шкірою!» – пише Лопес у своєму Instagram.

Що саме буде продаватися під однойменним брендом зірки, поки тримається в строгому секреті. Зважаючи на рекламні матеріали, які випускає Дженніфер Лопес, її продукція буде спрямована на те, щоб зберегти молодість, здоровий вигляд і сяйво шкіри. «Тепер у сяйва вашої шкіри немає терміну придатності», – промовляє один із слоганів бренду. Також бренд швидше за все не обійдеться без декоративної косметики, про це говорять неодноразові натяки Дженніфер Лопес про колаборацію з її візажистом, Мері Філліпс. Перші продукти JLo Beauty надійдуть у продаж 1 січня 2021 року, а попередні замовлення на сайті можна буде робити вже 8 грудня.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB!