Кальцій хлорид пілінг для обличчя: користь та шкода

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Хімічний пілінг для обличчя – найбільш популярна процедура у косметологів. З його допомогою можна очистити шкіру, освіжити, а деякі клієнтки після пілінгу виглядають на кілька років молодшими. Список пілінгів досить великий, один з популярних останнім часом – хлористим кальцієм.

Пілінг кальцієм хлориду можна зробити вдома або в кабінеті у косметолога. Саме доступність його проведення, а також простота процедури зробили пілінг з хлористим кальцієм популярним серед селебріті. Розповімо, як проводять процедуру, кому такий спосіб очищення шкіри підходить найбільше. Дізнаєтеся про користь пілінгу хлористим кальцієм, як ця процедура може нашкодити.

Пілінг хлоридом кальцію: кому можна, побічні ефекти

Пілінг кальцію хлорид підходить для очищення шкіри будь-якого типу, навіть сухої та чутливої, а також комбінованої. Пілінг:

Щоб ефект пілінгу був у наявності і довго тримався, необхідно дотримуватися правил до, під час і після проведення процедури. Пілінг кальцієм хлориду не проводять у разі наявності свіжих запалень на шкірі, почервоніння, вугрів, ранок (в тому числі й герпетичного характеру). Спочатку шкіру треба вилікувати, а потім робити пілінг. Заборонено вагітним жінкам, а також жінкам, які годують.

Побічним ефектом багатьох пілінгів є пігментація, шкіра може стати сухою, нагадувати пергаментний папір. Перш ніж робити пілінг кальцієм хлориду, треба враховувати ймовірність алергічної реакції, тому перед процедурою роблять алергопробу.

Пілінг кальцію хлорид: проведення процедури

Згодом у верхніх шарах шкіри відбуваються дегенеративні зміни (катаплазія), що призводить до відмирання клітин. Цей мертвий шар необхідно зі шкіри прибирати, наприклад, засобами для поверхневого пілінгу, скрабами. Хімічний пілінг – процедура більш глибокого впливу на клітини.

Пілінг хлористим кальцієм запускає механізм вироблення еластину і колагену в клітинах шкіри методом пошкодження верхніх шарів епідермісу. Як результат – швидка регенерація клітин.

Провести пілінг хлористим кальцієм у домашніх умовах цілком реально. Необхідно придбати ампули з хлористим кальцієм (5-10%-ний розчин). Починати краще з розчину з меншою концентрацією, а в наступні рази використовувати вже розчин сильніший. Також для пілінгу використовують мильну піну дитячого мила. Результатом з’єднання піни і хлористого кальцію стає осад у вигляді катишек. Саме вони скрабують шкіру, очищують її від відмерлих клітин.

Пілінг хлористим кальцієм краще проводити ввечері, при цьому не важливо, робите ви його самостійно або скористалися послугами косметолога. Після пілінгу можливе відчуття стягнутості шкіри.

Як зробити пілінг кальцієм хлориду покроково: спосіб №1 – домашній

 • Очистіть шкіру обличчя від бруду, косметики. Просушіть обличчя серветкою.
 • Покрийте обличчя мильною піною або натріть милом в 1-3 шари.
 • Вилийте в невелику посудину хлористий кальцій.
 • Нанесіть розчин пальцями на обличчя по масажних лініях, уникаючи області над верхньою губою і навколо очей.
 • Необхідно масажувати, поки не почуєте скрип, а катишки, що утворилися, не обсиплються.
 • Вмийтеся теплою водою.
 • Нанесіть на обличчя зволожувальний крем.

Пілінг кальцію хлоридом від прищів: спосіб №2 – у косметолога

 • Косметолог проводить демакіяж.
 • Наносять хлористий кальцій за допомогою ватного диска в один шар.
 • Далі необхідно почекати, щоб обличчя висохло.
 • Наносять розчин кальцію хлорид другим шаром. Також чекають повного висихання.
 • Розчин хлористого кальцію наноситься за вищевказаною системою від 4 до 9 разів.
 • Потім втирають мильну піну, поки не з’являться катишки і характерне поскрипування. Варто зазначити, що чим більше засобу нанесено, тим більше катишек буде в результаті.
 • Завершальний штрих – змивання пілінгу теплою водою і ретельне зволоження.

Для жирної шкіри обличчя, з розширеними порами пілінг кальцієм хлориду можна проводити раз на тиждень. Якщо ваша шкіра нормального типу, такий пілінг не варто робити частіше одного разу на місяць.

Як доглядати за шкірою після пілінгу хлористим кальцієм

Звичайний стан шкіри після пілінгу – набряклість, але не хвилюйтеся, через кілька днів обличчя вас порадує свіжим і молодим виглядом.

Ми вже говорили про те, що після пілінгу шкіру ретельно зволожують кремом. Але це не одноразова процедура. Зволоження і високий ступінь захисту від сонця потрібні вашій шкірі тиждень-два після пілінгу, щоб не відбулася гіперпігментація. Також кілька днів не варто займатися спортом, щоб піт, який виділився, не гальмував регенерцію шкірних покривів.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також