Кетрін Холлівел про бренд ikoo та особистий досвід боротьби з раком грудей

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Кетрін Холлівел про бренд ikoo та особистий досвід боротьби з раком грудей

Кетрін Холлівел (Katrin von Hallwyl), авторка й ідейна натхненниця відомого німецького бренду аксесуарів та засобів для догляду за волоссям ikoo, кілька років тому поборола рак молочної залози і на власному досвіді знає всі тонкощі захворювання та відновлення – як фізичного, так і психологічного.

Після пережитого метою Кетрін Холлівел стало підтримувати та допомагати жінкам, які зіткнулися з раком молочної залози. Сьогодні компанія на чолі з Кетрін проводить соціальні заходи за участю експертів з метою інформування суспільства про це онкологічне захворювання, а також співпрацює з благодійними фондами, які надають допомогу медустановам у лікуванні жінок із раком грудей.

Наша редакція особисто поспілкувалася з Кетрін про те, якими продуктами свого бренду вона пишається найбільше, чому важливо доглядати шкіру голови, а також, як онкологія вплинула на її життя.

Кетрін Холлівел про бренд ikoo та особистий досвід боротьби з раком грудей

Кетрін, ми трохи знаємо історію створення бренду ikoo. Чи могли б Ви коротко розповісти нашим читачам, з чого все почалося?

Все почалося з необхідності розробити функціональний і насамперед пристойний браш, який також знімає напруження та головний біль. У мене був досвід виробництва товарів і бачення самого продукту, а мій співзасновник Крістофер мав досвід роботи в маркетингу.

Ми були впевнені в нашій ідеї, і, оскільки я дуже схильна до ризику, ми розпочали роботу. Це було майже 10 років тому, і наш успіх доводить, що ми все правильно зробили!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Katrin von Hallwyl (@katrin.hallwyl)

Кілька років тому Ви зіткнулися з діагнозом рак молочної залози і, на щастя, перемогли хворобу. Залишившись без волосся через хіміотерапію, Ви почали шукати б’юті-рішення, як відростити волосся після лікування. Це і призвело до створення легендарних скрабів з догляду за шкірою голови?

Принаймні це була одна з головних причин. Я виявила, що не вистачає продуктів, особливо в галузі догляду за волоссям та шкірою голови, для жінок та загалом для людей, які пройшли хімієтерапію.

Взимку я пройшла курс хімієтерапії, і мені довелося особливо піклуватися про шкіру голови, як і про шкіру обличчя, тому скраб для шкіри голови – це відмінний продукт. Він не тільки відлущує стару шкіру, що лущиться з поверхні, але і проникає глибоко, відкриваючи пори, так що нове волосся може рости набагато швидше і бути набагато сильнішим. Так само він зволожує шкіру голови і залишає дуже приємне відчуття свіжості та доглянутості.

Думаю, я вже можу розкрити таємницю: серія догляду за шкірою голови ikoo триває. Ми запускаємо ще один продукт, який точно буде хітом!

Кетрін Холлівел про бренд ikoo та особистий досвід боротьби з раком грудей

Чи можна вважати, що це саме ті косметичні продукти ikoo, якими Ви найбільше пишаєтеся?

По суті, вся команда ikoo дуже пишається нашою лінією догляду, створеною з такою ретельністю та надійністю. Я особисто, звичайно, дуже емоційно пов’язана з так званим доглядом за шкірою голови, в якому скраби є основним продуктом.

Догляд за шкірою голови також важливий, як і догляд за шкірою обличчя, і це тепер поступово усвідомлюється споживачами. Я, звичайно, особливо пишаюся тим, що ми в цій категорії як бренд є першовідкривачами.

Поділіться особистим досвідом, як психологічно впоратися з діагнозом рак грудей?

Сьогодні я можу з великою впевненістю сказати, що своїм добрим стабільним психічним станом і здатністю впоратися із хворобою я зобов’язана тому, що дозволяла допомагати собі з цим іншим людям.

У мене були хороші лікарі, чудовий психолог-онколог, стабільна сімейна обстановка та непереборне бажання одужувати та залишатися здоровою. Не можу не згадати мого вірного менеджера «Антона» – це собака-рятівник із Португалії.

Кетрін Холлівел про бренд ikoo та особистий досвід боротьби з раком грудей

Як онкологія загалом вплинула на Ваше життя? Чи змінилися Ваші цінності, пріоритети та звичні погляди на певні речі?

Важливо розуміти, що життя було до раку і є життя після нього. Судити, що краще, а що гірше, далеко не мені. Зараз важливо насамперед цінувати своє життя.

Зрозуміло, зараз я вже займаюсь іншими справами. Я більш розслаблена, отримую більше задоволення, зважую й обираю свою боротьбу, а також беру перерви у повсякденному житті та роботі. Я стала більш вдячною та задоволеною!

Чи правда, що після онкології люди починають поспішати жити? Чи навпаки хочеться сповільнитися та «смакувати» буквально щохвилини?

По суті, я б сказала, що ви ніби живете іншим життям, якщо усвідомили кінцівку життя через рак. Швидше це чи повільніше, я можу судити лише особисто: у моєму випадку життя було інтенсивнішим і ціннішим. Погляд життя став інший, і, як відомо, позитивний досвід завжди швидше переживається всіма людьми.

Кетрін Холлівел про бренд ikoo та особистий досвід боротьби з раком грудей

Як думаєте, що має статися, щоб жінки почали добровільно ходити до лікарні та регулярно обстежуватись у мамолога?

У цьому питанні я стала свого роду проповідником: важливо ходити на регулярні огляди, тому що, якщо хвороба виявляється на ранній стадії, вона краще піддається лікуванню.

Це найважливіша та вирішальна причина звернутися до лікаря. Жінки, як правило, миють вікна не рідше за два рази на рік, тому стільки ж разів можна проходити обстеження у лікаря.

Яку пораду Ви могли б дати жінкам, які зіткнулися з раком молочної залози?

Повільно робіть крок за кроком. Слухайте себе і будьте добрими до себе в цей час. Сім’я важлива, але вона також може зробити крок назад. Терапія має гарний і довготривалий успіх, якщо ви бачите в ній союзника, а не ворога. Не впадайте у відчай, у вас усе буде добре!

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також