Чекап жіночих органів: чому це важливіше, ніж ви думали

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Чекап жіночих органів: чому це важливіше, ніж ви думали

Щорічний візит до гінеколога у всьому світі вважається нормальною, а в деяких країнах навіть обов'язковою практикою. В українських жінок ця справа досить часто спричиняє питання: “Навіщо?”. Редакція Beauty HUB прописала переконливі аргументи.

Тема жіночого здоров’я табуйована в нашій країні, про це говорить як статистика, так і експерти. Якщо до традиційних медоглядів зі здачею аналізів і відвідуванням терапевта ми вже звикли, то гінеколога багато хто обходить десятою дорогою. А дарма. 

Згідно з даними досліджень, орієнтовно 60% жінок репродуктивного віку у всьому світі страждають на ті чи інші гінекологічні захворювання. Все це через те, що проблеми не вдалося вчасно виявити і пролікувати.

Багато жіночих хвороб протікають безсимптомно

Дуже часто хвороби репродуктивної системи не дають про себе знати аж до того, поки не настане критичний момент. Тобто ситуація, коли необхідне оперативне втручання чи інші агресивні методи лікування. Гінекологічні захворювання поділяють на інфекційні та пухлинні.

Чекап жіночих органів: чому це важливіше, ніж ви думали

Якщо говорити про онкологію жіночих органів, то згідно зі статистикою, у 75% випадків можна уникнути хіміотерапії і серйозного оперативного втручання, якщо виявити проблему на початковій стадії. А зробити це може лише лікар під час огляду за допомогою медичного обладнання. 

Стосовно інфекційних хвороб, тут багато жінок живуть в ілюзіях. Є розповсюджений міф, що інфекції можна підчепити лише під час незахищеного статевого акту. Багато хто тішить себе фактом, що практикує виключно захищені статеві акти. Тепер запитайте себе, наскільки захищені? Збудники багатьох хвороб передаються при контакті шкіри навколо статевих органів, які традиційні презервативи не прикривають. І нетрадиційні теж. Візьмемо для прикладу ВПЛ (вірус папіломи людини). Це захворювання передається саме таким простим способом, але може приносити дуже складні наслідки. Зокрема деякі типи цього захворювання є онкогенними, тобто спричиняють рак шийки матки. Якщо жінка регулярно ходить до лікаря, то будь-які зміни буде помітно на початковому етапі й проліковано вчасно. Тому важливо ходити на профогляди до гінеколога.

Від стану статевих органів залежить здоров’я організму

Чекап жіночих органів: чому це важливіше, ніж ви думали

Репродуктивне здоров’я — це про здоров’я загалом. Від стану яєчників, матки та інших статевих органів часто залежить наш зовнішній вигляд та стан організму, від густоти волосся і стану шкіри до настрою і втомлюваності та якості сну. На жаль, жінки схильні ігнорувати симптоми, терпіти й долати. Але експерти кажуть, що, регулярно обстежуючи репродуктивну систему, можна виявити і швидко розв’язати усі проблеми і разом зі станом організму покращити зовнішній вигляд та самопочуття.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також