Комплекс вправ з еластичною стрічкою

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Комплекс вправ з еластичною стрічкою

Еластична стрічка — ще одне універсальне спортивне обладнання з арсеналу домашнього спортзалу. Ви можете використовувати її для силових вправ і функціональних тренувань, для стретчинга, йоги, пілатесу і навіть для танців.

Еластична стрічка, або стрічковий еспандер — це вид фітнес-гумок. Вона продається в рулонах (довжина — 2-2,5 метра), має різну товщину і, відповідно, силу опору, яка вимірюється в кілограмах, — від 1 до 15 кг.

Переваги тренувань з еластичною стрічкою

Використання еспандерів під час тренування дозволяє опрацьовувати м’язи під усіма кутами. Також в еластичної стрічки є ще одна цікава перевага — вона чинить опір розтягуванню, і м’язам доводиться долати ще одну силу.

Наприклад, ви робите вправи для верхньої частини тіла — згинання рук на біцепс. Тут ваші м’язи активізуються і по-справжньому працюють, коли ви переносите гантель з висоти стегна на рівень плеча — це концентрична частина руху.

Але якщо ви змінити гантелі на еластичну стрічку, біцепсам також доведеться контролювати опір, поки ви будете опускати вагу до рівня стегон (ексцентрична частина руху). Оскільки м’язи працюють, відчуваючи постійне напруження, навантаження буде більше, і при правильному відновленні вони можуть стати сильнішими. Саме так вважає Альона Лучані, засновниця Training2XL, яка розповіла Shape.com про переваги роботи з еластичними стрічками.

Що стосується силових тренувань, то й тут еластичні стрічки не поступаються залізу. Дослідження показують, що між тренажерами, вільними вагами й еспандерами немає різниці в перевагах. Тобто тренування з еластичними стрічками дійсно універсальні, і ви завжди можете взяти їх собою, куди б не їхали.

Вправи і тренування з еластичними стрічками

12-хвилинне тренування для верхньої частини тіла з еластичними стрічками

П’ять вправ з еластичною стрічкою від болю в колінах

П’ять вправ з еластичною стрічкою від болю в плечах

15-хвилинний пілатес з використанням еластичної стрічки

15-хвилинне тренування з еластичною стрічкою для всього тіла

30-хвилинне тренування з еластичною стрічкою для новачків

10-хвилинне тренування на стільці з використанням еластичної стрічки

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!