LolaVie: Дженніфер Еністон запускає власний бренд косметики

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

LolaVie: Дженніфер Еністон запускає власний бренд косметики

Американська акторка Дженніфер Еністон розширює горизонти своєї діяльності: зірка анонсувала запуск власного бренду косметики: LolaVie. Судячи з натяків зірки, придбати її продукцію можна буде вже зовсім скоро.

Дженніфер Еністон поповнила список знаменитостей, які випускають б’юті-засоби під власним брендом. За даними Відомства з патентів і товарних знаків США, у липні 2019 року Дженніфер Еністон подала заявку на реєстрацію товарного знаку на деякі косметичні продукти: лосьйони для обличчя й тіла, немедикаментозне мило для обличчя й тіла, немедикаментозні препарати для догляду за шкірою, гелі для душу, дезодорант і засоби з догляду за волоссям.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от LolaVie (@lolavie)

Учора, 2 вересня, Дженніфер Еністон опублікувала в Instagram фото зі знімального майданчика (очевидно, що це була зйомка кампанії для її бренду) й анонсувала, що скоро вийде перша лінійка засобів LolaVie.

LolaVie — перший власний бренд Дженніфер Еністон, однак не новинка для б’юті-світу. У 2010 році актриса випустила аромат під назвою LolaVie. “Я подумала, що це може бути хорошим способом проявити себе. І це виявилося продовженням мене самої, моєї суті”, — прокоментувала Дженніфер випуск аромату.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от LolaVie (@lolavie)

У актриси вже є досвід роботи з різним компаніями в індустрії краси. Раніше Еністон володіла часткою бренду, що виготовляє засоби для догляду за волоссям Living Proof. Торік Еністон також обіймала посаду головного креативного директора колагенового бренду Vital Proteins, де вона допомагає в розробці продуктів і з’являється в рекламних кампаніях. Вона також була амбасадором бренду з догляду за шкірою Aveeno.

Усі дописи на сторінці LolaVie в Instagram підписані цифрами 08.09.2021. Швидше за все, це дата запуску бренду.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от LolaVie (@lolavie)

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також