Маски-шоу: як правильно вибрати консилер для обличчя

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Краще запам’ятати одне правило: консилер служить для «освітлення» проблемних ділянок, а коректор – для їх маскування. Освітлити темні кола, носогубні та міжбрівні ділянки обличчя покликаний легкий за текстурою консилер!

Консилер може бути представлений у різних форматах: рідкий, автоматичний олівець, стік і компактний крем. Підбираючи його для себе, визначтеся із щільністю текстури: рідкий – найлегший, а компактний крем – дуже щільний. Найбільшу популярність отримали олівці французьких брендів Yves Saint Laurent, Touche Eclat і Sisley, Phyto-Cernes Eclat Eye Concealer With Botanical Extracts, що мають легку текстуру зі світловідбивальними частинками, схожі на рідкий хайлайтер. Такий beauty-продукт ідеально підходить для вікової шкіри, надаючи ліфтинговий ефект і маскуючи мімічні зморшки. Для вечірнього виходу варто також «підсвітити» Т-зону, носогубні складки та підборіддя.

Наносити консилер можна і на недосконалості шкіри, такі як пігментні плями, запалення й акне. Проте варто пам’ятати, що ми «освітлюємо», а не маскуємо проблемні ділянки на обличчі. Консилер також варто наносити після тональної основи, щоб «закрити світлом», або консилером, ті ділянки, з якими безсилий тон. Найкращим інструментом для використання консилера в точковому нанесенні є пензель або спонж, пальці в роботу не слід залучати.

Класикою жанру також вважаються консилери тілесних відтінків, але для особливо занедбаних випадків візажисти використовують кольорові. Жовтий – для синьо-фіолетових синців під очима, рожевий – для синців із «зеленцем», і «хід конем» – для сновид і нічних мешканців – відтінок на тон світліший за шкіру. Редакція Beauty HUB підібрала пул найкращих консилерів різних текстур та форматів – вибирай будь-який!

Sisley, Phyto-Cernes Eclat Eye Concealer With Botanical Extracts
Giorgio Armani, Compact Cream Concealer
Shiseido, Perfecting Stick Concealer
By Terry, Touch-Expert Advanced Concealer
Bobbi Brown, Intensive Skin Serum Concealer
Yves Saint Laurent, Touche Eclat

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також