Новий Місяць і повний Місяць у грудні 2021: коли чекати й що планувати

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

 • Halloween

Новий Місяць і повний Місяць у грудні 2021: коли чекати й що планувати

Коли настане новий Місяць у грудні 2021 року й коли очікувати повний Місяць, традиційно дізналася редакція Beauty HUB. Також читайте практичні рекомендації, як пережити повню й молодик із максимальною користю для організму, кар’єри й особистого життя.

Молодик і повня — дві головні фази Місяця. Доведено, що вони сильно впливають на біоритми Землі, самопочуття людей і навіть можуть коригувати хід певних подій. Озброївшись знаннями, вплив повного та нового Місяця можна підкоригувати на свою користь. Для цього читайте поради редакції Beauty HUB.

Коли настане новий Місяць у грудні 2021

Новий Місяць і повний Місяць у грудні 2021: коли чекати й що планувати

Новий Місяць у грудні 2021 року зійде в суботу 4 числа о 10:45. У цей день настане перший місячний день. Небесне тіло під час молодика перебуватиме в знаку зодіака Стрілець. Цей день підпадає під вплив Сатурна — планети, що впливає на робочі та навчальні процеси.

Як відомо, новий Місяць найбільше впливає на сон, складання й реалізацію планів, а також на творчий потенціал. Що саме робити в цей день, читайте нижче.

Що можна робити в день нового Місяця в грудні 2021 року

 • Висхідний Місяць подарує прилив енергії й бажання отримати все одразу, а ще бойовий настрій. Тож варто озброїтися новими планами та ідеями напередодні найбільш продуктивного періоду в місяці.
 • Молодик сприяє успіху у всіх креативних справах. Якщо ви давно мріяли влаштувати фотосесію, запустити новий проєкт чи змінити імідж, сідайте за пошуки референсів та обдумування всіх деталей саме 4 грудня.
 • У день нового Місяця астрологи радять налагоджувати зв’язки з новими людьми, ходити на ділові зустрічі та перемовини. У цей період простіше вийти з малознайомими людьми на одну хвилю.

Що не можна робити в день нового Місяця в грудні 2021 року

 • Реалізовувати грандіозні зміни в житті, наприклад, переїзд у нове помешкання чи переліт в іншу країну краще здійснити через кілька днів після молодика. Саме в цей день подібні дії можуть вам нашкодити.
 • Якщо на емоційний стан молодик впливає добре, то на фізичний — навпаки. Тому в день молодика бережіть себе і не перевантажуйте тіло фізичною працею.
 • В день нового Місяця не слід здійснювати великі покупки і, загалом, витрачати великі суми грошей.

читайте також

Коли настане повний Місяць у грудні 2021

Новий Місяць і повний Місяць у грудні 2021: коли чекати й що планувати

Повний Місяць у грудні 2021 року зійде в неділю 19 числа о 7:38 у 15-й місячний день. У цей час нічне світило перебуватиме в знаку зодіака Близнюки.

На думку астрологів, повня приносить із собою нестабільність та підвищену емоційність. Як пережити повний Місяць у грудні 2021 року, читайте нижче.

Що можна робити в день повного Місяця в грудні 2021 року

 • Астрологи радять провести повню за принципом «відпустити все, що мені не належить» і виділити час для того, щоб очистити свій матеріальний і психологічний простір.
 • У день повного Місяця корисно зайнятися медитацією, яка допомагає моральному очищенню, зробити детокс-програму, позбавивши своє тіло від непотрібних шлаків і токсинів.
 • Астрологи стверджують, що повний Місяць любить масштабні фінансові операції. Інвестиції коштів у покупки на кшталт транспорту чи нерухомості виправдають себе, а тимчасове спустошення скарбнички не стане для вас болючим ударом.

Що не можна робити в день повного Місяця в грудні 2021 року

 • У день повного Місяця не плануйте переговори і важливі зустрічі. Надмірна емоційність може завадити конструктивному діалогу і спровокувати негаразди в роботі або особистому житті.
 • Не підписуйте відповідальні документи й не затверджуйте рішень ні на роботі, ні в особистому житті. З цим варто почекати хоча б декілька днів.
 • Так само, як у період молодика, у повню наш організм більш вразливий. Тому планувати хірургічне втручання чи будь-які інші медичні процедури в цей день не рекомендується. Реабілітація може тривати набагато довше, ніж зазвичай.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також