B-Hub music: плейлист для медитації

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

B-Hub music: плейлист для медитації

Редакція Beauty HUB представляє постійну рубрику B-Hub music, у якій ділиться найбільш сповненими життя, новими і старими, сумними і веселими треками. Сьогодні ми підготували підбірку, яка допоможе розслабитися після важкого дня й помедитувати.

Медитація — потужний інструмент, який допомагає пізнати самого себе й розібратися у своїх справжніх почуттях та емоціях. Підвищення рівня усвідомленості, звільнення від тягаря образ і стресу — про позитивний вплив цих практик на психологічний стан сьогодні говорять на кожному кроці. Лікарі стверджують, що медитація приносить особливу користь когнітивним функціям організму — допомагає покращувати концентрацію уваги, пам’ять та врівноважує емоційний стан.

Медитація — це не обов’язково сидіння в позі лотоса в супроводженні звуку “оммм”. Це швидше загальний термін, що позначає здатність фокусувати та зосереджувати увагу, незалежно від навколишніх подразників. Тобто ви можете робити це будь-де та в будь-якому положенні, головне — правильно налаштувати думки й хоча б на 5–10 хвилин сконцентруватися на власних думках.

Гуру медитації стверджують, що заглиблюватися в себе варто в абсолютній тиші — ніщо не повинно відволікати вас від діалогу із власним я. Але якщо вам спершу необхідно налаштуватися на хвилю спокою й умиротворення, можете увімкнути один із треків із нашої підбірки.

Marconi Union – Weightless

Kidswaste – Alone

Attlas – I Need You More

Shallou – Begin (feat. Wales)

Andrea Bocelli – Meditation

Leonard Cohen – Happens to the Heart

The War On Drugs – Living Proof

Airstream – Electra

John Lennon – Imagine

Enya – Watermark

Cafe Del Mar – We Can Fly

Tranquility Spree – See Me at Sunset

Birdy – Skinny Love

Chinmaya Dunster & Nilandri Kumar – Coming home

Xavier Rudd – Follow The Sun

Jamie XX – Loud Places

Petit Biscuit – Sunset Lover

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також