Очищення свідомості: як почати медитувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Для тих, хто завжди хотів почати медитувати, але не знав як. Зараз саме час почати!

Всі навколо зараз говорять про медитації й про те, що пора почати медитувати. Життєвий цейтнот призводить до постійних стресів і нездатності регулювати та контролювати своє життя в хаосі. Саме тому багато хто став звертатися до практики йоги та медитації.

Що таке медитація?

Як свідчить теорія, медитація допомагає зрозуміти свої емоції, почуття, думки й ресурси в конкретний момент. В результаті людина може розслабитися й правильно розставити пріоритети у своєму житті, а потім – визначити вірну послідовність дій. По суті, медитація – це очищення свідомості.

Щоб зрозуміти, для чого потрібна медитація, треба прочитати результати численних наукових досліджень і зробити висновки про те, чи допоможе вона вам. Так, медитації й техніки усвідомленості активують префронтальну кору мозку – зону, яка відповідає за управління діями й думками, пов’язаними з концентрацією уваги, прийняттям рішень, вольовим контролем, досягненням результатів і емоційною регуляцією.

Від медитацій ви тільки виграєте, оскільки станете спокійніше, уважніше до завдань, будете діяти ефективніше, а значить, вам буде набагато легше відмовитися від всякої нісенітниці, яка відволікає від чогось по-справжньому важливого.

Як почати медитувати

Про те, як почати медитувати, які правила медитації, все про медитації для початківців, розповідає Влад Задирака.

Влад Задирака практикує цигун-медитації 10 років (понад 1000 задоволених учнів), навчався в Шаоліні / Пекін у вчителя Сюі Мінтана.

Навіщо потрібна медитація, що дасть чистка свідомості

Медитації – це хороший стимул для досягнення наших цілей, бажань у різних сферах життя. Через медитації ми наповнюємося енергією, підвищуємо її вібрації. І вже ми приймаємо подальше рішення, куди дінемо цю енергію. Це так само, як ви заряджаєте свій айфон щоночі, а ось що далі – тут вирішує кожен сам: можна гратися на айфоні й дивитися фільми, а можна займатися справами, роботою, творчістю тощо.

Ви можете витратити енергію на візуалізацію своїх цілей, попросити простір, щоб він познайомив із потрібними людьми або притягнув потрібні вам ресурси для реалізації цілей. Точно так ви можете направити свої зусилля на любов і сім’ю.

Є медитації «на відкриття серця», «на залучення цілей» – і це все працює, перевірено особистим досвідом і досвідом тих, хто постійно приходить до мене на медитації (я їх вже більше трьох років веду, і було на медитаціях сумарно понад 1000 осіб).

Дуже важливий аспект – це ваше особисте здоров’я. Завдяки цигуну енергетичні канали наповнюються енергією, прибираються «застої».

Враховуючи те, що в нашому соціумі ми постійно «зливаємо» енергію на зовнішні подразники – ТВ, інтернет, торгові центри, пробки й через це наш організм завжди перебуває на низькому заряді «батареї». Відповідно, наші енергетичні канали й меридіани, за якими повинна текти енергія, простоюють і обростають енергетичними блоками. Це ж стосується внутрішніх органів.

Практики допомагають у профілактиці захворювань, які спочатку виникають на тонкому плані й тільки через 2-3 роки переходять на фізичний план.

как начать медитировать

читайте також

Основи медитації: на чому акцентуватися початківцям

Банальна порада тим, хто сумнівається – просто почніть. Як тільки вам прийшла в голову ідея про медитації, не відкладайте її в довгий ящик, а зробіть це найближчим часом.

Не слід відразу занурюватися в годинні практики. Спробуйте для початку просту вправу з набору енергії «Дерево».

Для цього необхідно зайняти вихідну позу з закритими очима й зі злегка зігнутими колінами, щоб відчувати легке напруження в м’язах. Уявіть, що ваші ноги – це коріння, яке йде глибоко вниз і бере енергію землі (інь), а голова тягнеться вгору й бере енергію космосу (ци). Постарайтеся абсолютно абстрагуватися від усього. Починати можна з 15-20 хвилин і згодом довести тривалість до 30-45 хвилин.

Як не кинути медитувати на самому початку

Найпростіше почати медитувати після невеликої розминки, йоги або суглобової гімнастики, щоб пробудити організм.

Допомогти почати медитувати може тільки завзятість. Медитації вимагають систематичного підходу. Це як у тренажерній залі – щоб побачити результат, необхідно провести хоча б п’ять тренувань. Уявіть, що медитації життєво необхідні вам, як чистити зуби вранці тільки в медитаціях – це очищення свідомості й набір енергії.

Комусь більш подобаються ранкові медитації, хтось любить проводити їх перед сном, щоб знайти своє, необхідно пробувати.

На сьогоднішній день практик і напрямків величезна кількість.

Якщо вам не підійшла одна практика, то не означає, що вам не підійде й інша. Якщо ж самостійно важко визначитися чи почати, зверніться до вчителя або відвідайте групові заняття. Учитель і / або група дають додатковий енергетичний потік, який ви самі зробити не зможете. Тому дуже часто групові медитації ефективніші, ніж поодинокі.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також