Оля Полякова й Маша Єфросиніна розмірковують про любов до себе, догляд та змивають макіяж перед камерами

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Оля Полякова и Маша Ефросинина размышляют о любви к себе, уходе и смывают макияж перед камерами

Маша Єфросиніна та Оля Полякова в новому випуску програми «Взрослые девочки» розкрили секрети догляду за собою і змили макіяж у студії. Поміж тим зірки говорять про впевненість у собі та прийняття власного тіла.

«Взрослые девочки» — YouTube-проєкт Маші Єфросиніної, у якому вона зі своєю подругою, співачкою Олею Поляковою обговорює суперечливі питання: виховання дітей, стосунки з чоловіком, секрети краси і ставлення до власного тіла. Тема останнього випуску: «Як полюбити себе такою, яка ти є».

Оля Полякова й Маша Єфросиніна про прийняття себе

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

«Неприйняття своєї зовнішності, тої, яку тобі дає твій вік сьогодні, прямий шлях до зниження самооцінки, — починає розкривати тему Маша. — А власне внутрішній спокій і любов до себе відбиваються на зовнішності й поведінці».

«Коли молоді дівчата мене питають, як полюбити себе, я відповідаю, що важливо працювати над власною особистістю й чекати. До 35–40 років ти формуєшся як професіонал і тобі вже є за що себе поважати. Ти вибудовуєш фігуру своєї мрії (якщо ти над цим працюєш). Ти починаєш менше їсти, відмовляєшся від алкоголю, стежиш за контуром обличчя. У дорослому віці тобі вже є за що себе поважати, любити. І саме тому ти можеш набути більшої впевненості в собі», — так вважає Оля.

«Прийняти себе абсолютно нелегко, але зробити це однозначно важливо», — підсумовує Оля.

Про догляд за шкірою

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

«Займатися собою дорослій жінці абсолютно необхідно. Просто кожен повинен знайти спосіб, як йому це робити», — міркують Оля й Маша.

«Я не фанатію від салонних процедур. Але якщо я скажу, що я нічого не роблю з обличчям, це буде повна брехня. Сьогодні, щоб сісти в кадр, я встала за три години до того, як виїхати з дому. Косметолог зробила мені ручний масаж обличчя, глибокий і болючий, а потім колагенову маску, дорогущу. І такий ритуал я проводжу щоразу перед будь-яким виходом у світ», — зізнається Оля.

«Два роки тому я почала регулярно ходити до косметолога. Раніше я думала, що це дурня. Але коли я перейшла певний рубіж, я почала робити процедури і відчувати різницю між салонним і звичайним домашнім доглядом, — говорить Оля. — Я роблю салонні маски й регулярно ходжу на RF-ліфтинг».

«Секрет мого вигляду? По-перше, я не зловживаю процедурами. По-друге, я завжди вивчаю питання, якщо мені щось пропонує косметолог», — коментує Оля і стверджує, що саме в цьому секрет її красивого вигляду.

«Я не роблю апаратні процедури, від слова зовсім», — говорить Маша.

Про ботокс

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

«Я роблю ін’єкції ботоксу з 23 років кожних 8 місяців. Розповідаю, чому. У мене є міжбрівна зморшка, яка мені не подобається. Крім цього, у моєму обличчі немає взагалі нічого, ні ниток Aptos, ні філерів. Також я не роблю мезотерапію», — зізнається Оля.

«Перший раз я вколола ботулотоксин у 20 років. Тоді мені це було не потрібно, але косметологи вмовили. Зараз, у 42 в мене проблема — організм виробив імунітет до цієї речовини. Власне через це я обрізала гривку, бо в мене «ходить» усе чоло», — зізнається Маша.

Про зміни зовнішності

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

«Єдине, що я зробила — підколола верхню губу. Косметолог просто акуратно змоделювала контур, бо в мене його не було», — говорить Маша.

«Мої губи і вилиці не змінювалися ніколи. Я ніколи не була прихильницею «підколених губ» чи інших речей, які зараз у тренді. Але через 10 років я хотіла б зробити підтяжку обличчя», — зізнається Оля Полякова.

Оля Полякова та Маша Єфросиніна змивають макіяж під час зйомок


Подписывайтесь на наш Instagram и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте також