Пензлик для тонального крему: як підібрати та що треба знати

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Пензлик для тонального крему: як підібрати та що треба знати

Пензлик для тонального крему часто подібно до чарівної палички визначає, який вигляд матиме наша шкіра та чи будуть помітними на ній навіть найменші недосконалості. Тому до вибору цього інструмента варто підходити з особливою увагою.

«Важливо, якою косметикою ви користуєтесь, але значно важливіше, як ви її наносите», неодноразово повторює візажист та б‘юті-експерт Гоар Авертісян. Це твердження особливо доречне у випадку з тональними основами. Адже від техніки нанесення та інструменту залежить те, що ви створите, — красивий макіяж чи авангардні пейзажі.

Питання вибору пензлика для тонального крему — справа доволі кропітка. Тут важливо враховувати, до яких формул тональної основи лежить душа, наскільки щільний макіяж ви зазвичай наносите і скільки часу виділяєте на нанесення декоративної косметики. Від цього залежить, яку форму та вид ворсу варто обрати. Наприклад, для сухих текстур ідеально підійдуть пухнасті пензлі як зі штучним, так і з натуральним ворсом, для кремових та рідких — лише синтетика. Стосовно видів самого зрізу та способу використання, тут одною фразою не обійтись, тож спробуймо розібрати детальніше всі види.

Пензлик-дуофібра

Пензлик-дуофібра від MAC

Пензлик-дуофірбу можна знайти в косметичках як візажистів, що працюють над сценічними образами, так і на полицях відданих прихильниць природного макіяжу. Два види та рівні ворсу допомагають розподіляти тональний засіб будь-якої текстури (так, навіть пудрової) рівним, практично непомітним шаром без плям і прогалин. За потреби засоби можна рівномірно нашаровувати, працюючи коловими рухами в напрямі від центру обличчя. Дуофіброю також можна наносити інші засоби, наприклад, рум’яна, хайлайтери, тінти, стіки для контурування без ризиків змішати все в одну кашу. Безумовним бестселером у цій категорії є пензлик-дуофібра від професійного бренду MAC. Два види синтетичного ворсу та оптимальний розмір дають йому всі шанси стати вашим улюбленцем назавжди.

Плоский пензлик

Плоский пензлик від Bobbi Brown

Плоскі пензлики для тональної основи — мастхев для тих, хто любить щільний макіяж із товстим шаром рідкого або кремового засобу. Заокруглена форма кінчика дозволяє затонувати навіть важкодоступні зони, а плоска форма — пригладити лущення та мікроволосинки на обличчі і вирівняти текстуру шкіри. Візажисти люблять цей тип пензликів за те, що ними легко нашаровувати тональні засоби і створювати стійкий, практично вічний макіяж. Однак це лише за умови правильного використання пензлика: рухати ним варто зверху вниз, розподіляючи тональний крем по всьому обличчю. Щоб уникнути розводів, слід розтушувати продукт м’якими точковими рухами. Редакція Beauty HUB рекомендує пензлик від Bobby Brown з компактно сформованим синтетичним ворсом. Бездоганний вечірній образ із ним вам точно гарантовано!

Круглий пензлик кабукі

Круглий пензлик кабукі від Fenty Beauty

Пензлі кабукі з густим, зібраним у формі кулі ворсом, добре розподіляють мінеральні тональні основи пудрової консистенції. А ще з ними вдається досягти ефекту «відполірованої» і «відретушованої» шкіри, тому складні за текстурою засоби на кшталт крем-пудри зручно наносити саме таким пензлем. Кабукі відмінно розподіляють навіть найбільш щільні тональні засоби та тягучі текстури, тому з ними просто неможливо залишити не розтушовані смуги. А цим, до речі, часто грішать плоскі пензлі-шпателі. Ще один плюс: товщину покриття у випадку з цими пензлями обираєте ви, тому можете сміливо братися за них для створення як денного, так і вечірнього макіяжу. Редакція Beauty HUB не змогла встояти перед ідеальним згином і, звісно, дизайном пензлика Fenty Beauty.

Скошений пензлик

Скошений пензлик від NYX

Пензлик-язичок і кабукі відрізняє буквально декілька деталей: різна щільність ворсу та зріз вершечка. Однак ці нюанси і відіграють ключову роль у їхніх можливостях. Унікальна форма скошеного пензлика дозволяє миттєво наносити як густі кремові, так і рідкі водянисті текстури. Різна довжина ворсинок на двох кінцях дозволяє швидко рухатися по обличчю і з легкістю розтушовувати засоби в складно доступних зонах навколо носа та очей. Універсальний солдат, який вірою і правдою служитиме вам багато років — пензлик від Nyx. Він зроблений із дуже м’якого синтетичного подвійного ворсу і призначений не лише для тональної основи, але і для контурингу кремовими й пудровими засобами. Із бронзером і хайлайтером він також впорається на всі сто!

Овальний пензлик

Овальний пензлик від ArtDeco

Завдяки доволі великим розмірам овальні пензлі буквально за лічені секунди наносять тональну основу будь-якої консистенції на шкіру всього обличчя. Також вони в буквальному сенсі шліфують шкіру обличчя своїми ніжними й щільно набитими в основу ворсинками. Проте є одне “але”. Після використання цього пензлика вам доведеться додатково пройтися по обличчю інструментом із меншим діаметром, бо ідеально розтушувати тональний засіб у зоні навколо носа, у куточках біля очей великим пензлем із першого разу навряд чи вдасться. Редакція зупинила свій вибір на пензлику ArtDeko. М’які волокна, які ніжно ковзають обличчям, перетворять нанесення макіяжу на релакс-процедуру!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також