Магія контурингу: як візуально зменшити ніс за допомогою макіяжу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Зробити ніс тонким, кирпатим або коротким допоможе контуринг. Мерилін Монро опанувала цією технікою досконало, аби приховати ніс «картоплею». І ви можете. Розповідаємо, як зменшити ніс за допомогою макіяжу.

Випрямити, вкоротити, приховати горбочок або зробити ніс тоненьким, як у Белли Хадід, зовсім не складно. Всі ці завдання вирішуються. І навіть без хірургічного втручання, а шляхом грамотного і стратегічного використання косметики.

Аби візуально зменшити ніс за допомогою макіяжу, вам знадобиться матовий засіб для контурування (підійде навіть пудра на два тони темніше), консилер, хайлайтер і невеликй пухнастий пензель (можна скористатися спонжем або пальцями, якщо продукти кремові).

Під час вибору засобів для контурування носа завжди дотримуйтеся холодної гами відтінків, а також стежте за тим, щоб ваша пудра/кремовий продукт для світлотіньової корекції (або бронзер) були матовими. Вам потрібно створити тіні на обличчі, а вони не бувають помаранчевими і тим паче мерехтливими.

Як візуально зменшити ніс за допомогою макіяжу

Корекція носа «картоплею»

Мерилін Монро не любила свого носа «картоплею», тому щодня користувалася цим трюком світлотіньової корекції. Спочатку за допомогою матового засобу для контурування вона позначала кінчик носа. Мерилін завжди малювала маленьке коло виключно на кінчику, аби створити ілюзію тонкого кирпатого носика. Після розтушовування продукту для контурингу вона наносила на новий намальований кінчик носа консилер в тон обличчю, щоб контурінг був непомітним. Голлівудський візажист Ерін Парсонс, яка є фанаткою актриси і вивчала її макіяж роками, показала цю техніку світлотіньової корекції кінчика носа в відеоуроці у себе в Instagram.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Erin Parsons (@erinparsonsmakeup)

Корекція носа з горбинкою

Аби приховати від усіх горбочок на носі, нанесіть світлий коректор трохи вище горбинки, а на неї додайте трохи засобу для контурування. Розтушуйте продукти так, щоб один колір плавно перетікав в інший і на носі не було жодних плям. Так само потрібно робити й у випадку з асиметрією. Темний засіб для контурингу варто розподіляти безпосередньо по тій зоні, яку потрібно приховати.

Також не забувайте про те, що горбинка на носі є природно більш широким місцем на спинці носа, тому її потрібно також скорегувати з обох боків. Проведіть тонку лінію засобом для контурування від початку брови до кінчика носа. Те ж само виконайте з іншого боку. Намагайтеся робити лінії якомога рівнішими. Так ви створите ілюзію рівного, вузького носа без горбинки. І не забувайте як слід розтушовувати кордону, щоб контуринг був непомітним.

читайте також

Корекція широкого носа

Аби зробити ніс уже в області кінчика і спинки більш вузьким, як у Белли Хадід, промалюйте межу спинки ближче до середини, ніж вони є в природному вигляді. Лінії мають починатися у брів і йти до кінця носа. Консилером в тон шкіри прокресліть тонку рівну лінію чітко по центру спинки, а потім все розтушуйте. За широких крил носа потрібно нанести темний засіб для контурування і на них, м’яко розтушувавши з основним тоном. Дивлячись у дзеркало, перевірте, як світлотіньова корекція виглядає в фас і профіль. Переконайтеся, що чітких меж переходу відтінків не помітно. На спинку носа хайлайтер не наносіть, а ось на кінчик поставте ледве помітну крапку.

Корекція довгого носа

Якщо вам потрібно візуально зробити ніс коротким за допомогою макіяжу, вам достатньо лише затемнити кінчик носа і перемички між ніздрями. У цю область нанесіть темний коректор і добре розтушуйте. Також можна трохи звузити кінчик носа, продовживши лінію темним засобом від перемичок до спинки. Також розтушуйте. У випадку з довгим носом хайлайтер наносити варто тільки на центральну частину спинки (за умови, що у вас немає горбинки), кінчик носа краще злегка висвітлити консілером або не чіпати його зовсім.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також