Персиковий колір волосся: 10 ідей для трендового фарбування

Персиковый цвет волос: 10 идей для трендового окрашивания

Якщо ви давно мрієте пофарбувати волосся у персиковий колір, 2024 рік – найвлучніший момент це зробити. Адже Pantone обрав свій колір року, і це – Peach Fuzz PANTONE 13-1023. Окрім цього ніжного відтінку, пропонуємо вам ще кілька ідей для фарбування волосся у персиковий колір.

Кому пасують персикові відтінки волосся

Персиковий колір пасує більшості відтінків шкіри. М’які, ледь помітні варіації відтінку можуть додати тепла і яскравості світлому кольору обличчя, тоді як більш яскраві варіанти персикового добре пасують власницям смаглявої шкіри.

Якщо у вас світла шкіра, обирайте світлий або середній персиковий відтінок. Природні руді, як правило, мають світлу шкіру, тому цей відтінок буде виглядати на вас казково. Якщо ви хочете мати більш яскравий вигляд, обирайте персиковий відтінок ближче до помаранчевого, ніж до рожевого.

Якщо у вас оливкова шкіра, спробуйте темніший персиковий відтінок. До смаглявої шкіри більше пасує яскравий персиковий відтінок, який дійсно виділяється.

Як досягти персикового відтінку волосся

Отже, як досягти бажаного результату? Темне волосся потребує попереднього освітлення, щоб відтінок став помітним. Якщо ви відростили мелірування або зробили балаяж, спробуйте додати персиковий колір волосся до висвітлених пасм. 

Коли волосся стане достатньо світлим, щоб проявилися персикові тони, час обирати інтенсивність. Можна створити безліч персикових відтінків, від кислотно-персикового до пастельного.

Для того щоб отримати яскраві та насичені відтінки персикового, можна змішати коралові й полуничні тони для отримання яскравого оранжево-рожевого відтінку.

Ви можете спробувати отримати його й в домашніх умовах, але волосся має вже бути світлих відтінків.

Відтінки персикового кольору волосся

Пастельний персиковий балаяж

Персиковий пастельний колір волосся – один з найцікавіших і найменш екстравагантних пастельних відтінків. Легкі рожеві та помаранчеві відблиски роблять обличчя свіжішим, а ваш образ – теплішим і яскравішим. 

Персиково-рожевий

Персиково-рожевий колір волосся з насиченим полуничним відтінком підкреслює виразність блакитних, зелених або сірих очей.

Голографічний персик

Підійде тим, хто віддає перевагу більш сміливим експериментам. Жінкам «літнього типу» (які мають темно-каштановий або попелястий відтінок волосся, а також сіро-зелені або сіро-блакитні очі) найбільше підійде поєднання персикового кольору зі сріблястими, світло-помаранчевими або бузковими відтінками.

Блоранж персик

Цей колір передбачає природний теплий відтінок шкіри. Світло-помаранчевий тон з рожевими вкрапленнями й дитячими відблисками – один з найяскравіших і найпомітніших відтінків для світлого волосся.

View this post on Instagram

A post shared by Sarah (@sareellen_)

Персиковий мілкшейк

Пастельний персиковий на кожен день

Натуральні темні корені, що переходять у фантазійні персикові відблиски, виглядають делікатно, але водночас незвично і модно. Така техніка балаяжу на світлому волоссі дозволяє експериментувати з тимчасовими барвниками різних відтінків та інтенсивності кольору навіть у домашніх умовах.

М’який дотик персика

Цей натуральний темно-персиковий колір волосся схожий на русявий, але з сонячними мідними відтінками. Це чудове та свіже рішення для літнього сезону.

Неоновий персик

Червоно-персиковий колір найкраще пасує більш світлошкірим, він буде ідеальним варіантом для жінок зі світлою шкірою і зеленими або блакитними очима.

Темне волосся з персиковим меліруванням

Полум’яне персикове мелірування додає темному волоссю насиченого і теплого сяйва. 

Платиновий персиковий

Peach Fuzz

Що означає колір Peach Fuzz PANTONE 

View this post on Instagram

A post shared by PANTONE (@pantone)

«PANTONE 13-1023 Peach Fuzz відображає наше бажання піклуватися про себе та інших. Це оксамитовий ніжний персиковий відтінок, чий всеосяжний дух збагачує розум, тіло і душу. У пошуках відтінку, який перегукується з нашим вродженим прагненням до близькості та зв’язку, ми обрали колір, що випромінює тепло й сучасну елегантність. Відтінок, який резонує зі співчуттям, пропонує тактильні обійми та без зусиль поєднує молодість із вічністю.»

Леатріс Айзман, виконавчий директор Інституту кольору Pantone

Звісно ж, не Peach Fuzz єдиним. Пропонуємо вам подивитись на різноманіття персикового відтінку й обрати для себе цікаву ідею.

Як підтримувати персиковий колір волосся

  • Регулярне підфарбовування. Регулярно підфарбовуйте волосся, щоб підтримувати яскравість кольору.
  • Засоби для підсилення кольору. Використовуйте шампуні та кондиціонери для підсилення кольору, спеціально розроблені для пастельних відтінків, щоб подовжити життя вашого відтінку. 
  • Засоби від сонця. Під час перебування на сонці використовуйте засоби для захисту волосся від ультрафіолетового випромінювання, щоб запобігти вигоранню кольору.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали на Beauty HUB!

читайте також