Ранкова зарядка для схуднення – починаємо ранок правильно

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ранкова зарядка для схуднення – починаємо ранок правильно

Ранкова зарядка може стати удвічі приємнішою, якщо знати, що вона не просто допомагає прокинутися і підготувати тіло до продуктивного дня, але ще і схуднути! Пропонуємо вам влаштувати місяць експериментів і робити зарядку разом із нами! Це потребуватиме всього лише 10-15 хвилин.

Ранкова зарядка – хороший спосіб м’яко розбудити тіло й розум, наповнивши весь день енергією і гарним настроєм. А ще ранкові заняття спортом можуть стати виходом в разі, коли у вас зовсім немає часу на повноцінні тренування, але дуже хочеться схуднути.

Експерти сходяться на думці, що тренування мають стати частиною вашого повсякденного способу життя. А починати ранок з зарядки – найкраща звичка.

Седрік X. Брайант, головний фізіолог Американської ради з вправ, каже, що, почавши ранок з фізичної активності, ми завдаємо ритм дня. Також ті, хто щодня робить ранкову зарядку, схильні дотримуватися своїх корисних звичок краще і довше. Крім того, дослідження показують, що ранкова зарядка покращує сон, що також може сприяти зниженню ваги, говорить Брайант.

Одне дослідження за участю жінок з надмірною вагою у віці від 50 до 75 років показало, що ті, хто регулярно робили ранкову зарядку (близько чотирьох годин на тиждень), спали краще, ніж ті, хто займався менше.

Поганий сон впливає на певні гормони, які контролюють апетит і ритм (ваші внутрішні біологічні годинники), аби ви отримували більш якісний сон. Людина, яка виспалася, краще контролює апетит, а отже, і схуднути їй легше.

Виходить, що, додавши ранкову зарядку до свого щоденного розкладу, ви не тільки спалите більше калорій за день, але і підвищите якість сну і зможете краще контролювати свій апетит. А це автоматично призводить до того, що ви з’їсте мене калорій, а отже, точно схуднете швидше.

Ранкові тренування не мають бути інтенсивними – наш організм тільки прокидається і перевіряє всі системи. Будити його треба ніжно та обережно.

Як ранкову зарядку можна використовувати біг підтюпцем (20-30 хвилин цілком достатньо), функціональні вправи легкої та середньої інтенсивності, а також йогу – комплекс вітання сонця відмінно впорається з цим завданням.

Відео з ранковою зарядкою

10 кращих вправ для ранкової зарядки, 20-хвилинне тренування

10-хвилинна ранкова зарядка

10-хвилинна ранкова зарядка з розтяжкою

20-хвилинний ранковий пілатес

15-хвилинна ранкова зарядка з подушкою

10-хвилинна ранкова йога

11-хвилинна ранкова йога для м’якого пробудження

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також