Рік якої тварини за східним календарем буде у 2022-у

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Рік якої тварини за східним календарем буде у 2022-у

Роком якої тварини за східним календарем буде 2022 рік, важливо знати вже зараз, щоб правильно побудувати плани на найближче майбутнє.

Східний календар, заснований на чергуванні символів дванадцяти тварин, існує вже понад три тисячі років. Це, на секундочку, у шість разів довше за григоріанський календар! За весь час існування східного календаря жодного разу серйозно не поставили під сумнів його точність чи вплив на наше життя. Навпаки, міленіали та «зумери» (покоління z) першими поспішають промоніторити, під яким знаком зодіаку вони народилися, і з нетерпінням чекають східних прогнозів на майбутнє.

Нагадаємо, що у 2021 році новий рік за східним календарем настав 12 лютого і став роком Білого Металевого Бика. Згідно зі східними традиціями, Бик — дуже благородна, спокійна і впевнена в собі тварина, яка схиляє удачу до відповідальних, працьовитих і чітких людей. Експерти вважають, що цьогоріч нам дуже пощастило зі знаком зодіаку. Що на нас чекає наступного року, читайте нижче.

читайте також

2022 — рік якої тварини за східним календарем

Рік якої тварини за східним календарем буде у 2022-у

Новий рік за східним календарем настане 1 лютого і пройде під знаком Чорного Водяного Тигра. Оскільки цей знак пов’язаний зі стихією води, 2022 рік дехто називає роком Блакитного Водяного Тигра.

Традиційно рік Тигра настає кожних 12 років. Під цим знаком пройшли 2010, 1998, 1986, 1974, 1962 і т.д. Люди, які народилися в ці роки, живуть під опікою цього знаку зодіака. Наступного разу рік Тигра настане у 2034 році.

читайте також

Яким буде 2022 рік згідно зі східним календарем

Рік якої тварини за східним календарем буде у 2022-у

За східними традиціями Тигр — тварина доволі агресивна й непередбачувана. Але згідно з прогнозами експертів, стихія води, під покровительством якої прийде новий знак, символізує м’якість і поступливість, тому вона здатна втихомирити тигрову натуру. Відповідно, 2022 рік буде активним, але не надто складним та мінливим.

Якщо вірити китайським традиціям, 2022 рік може для багатьох із нас стати періодом кардинальних змін. Тигр — уособлює шалену енергетику і швидкість. Саме тому він може надихнути багатьох із нас на авантюри, наприклад, кардинальну зміну професійної діяльності, місця, чи навіть країни проживання. Сама доля підкидатиме вам цікаві пропозиції й можливості зробити життя яскравішим. Не бійтеся змін! Охоче приймайте нові пропозиції, якщо бачите в них хоча б якусь перспективу. На відміну від консервативного Бика, Тигр допомагатиме в реалізації, на перший погляд, шалених планів і вестиме вас до успішного фіналу. Зрештою, тим, хто проявляє активність, вирізняється ініціативністю й нестандартним підходом до розв’язання проблем, цей знак зодіаку однозначно допомагатиме.

Рік якої тварини за східним календарем буде у 2022-у

читайте також

 • У наступному році важливо озброїтися сміливістю, рішучістю і відповідальністю за власні вчинки. Тигр сам наділений такими рисами й любить їх в інших людях, ​​тож він схилятиме удачу до людей із такими рисами. Важливо відкинути страх і вагання, адже цей знак зодіаку сприймає їх вкрай негативно.
 • Водна стихія, під якою пройде 2022 рік, символізує творчість. Тому людям, які давно марять креативною діяльністю, саме час реалізовувати свої мрії!
 • Тигр поважає сімейні цінності й буде сприяти налагодженню стосунків із рідними. Зокрема у 2022 році експерти радять освідчуватися, укладати шлюб і народжувати дітей. Нові етапи у стосунках підуть на користь обом партнерам.
 • Згідно зі східними повір’ям, найбільшу удачу тварини приносять тим, хто народився в їхній рік. Відповідно 2022 рік буде найбільш сприятливим для тих, кому має виповнитись 24, 36, 48 років і т.д.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також