Що таке рідкий хлорофіл і в чому його переваги

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Добавки з хлорофілом інтенсивно виводять токсини з організму, а також нормалізують роботу нервової системи і допомагають зняти стрес. Які ще переваги приховує цей чудо-еліксир?

Рідкий хлорофіл — найзручніша форма вживання хлорофіла. Хлорофіл відіграє ключову роль у тому, щоб рослини були зеленими і здоровими. У складі хлорофіла міститься велика кількість вітамінів й антиоксидантів. Також хлорофіл має терапевтичні властивості, які можуть мати позитивний вплив на ваше тіло. Добути хлорофіл можна з рослин або добавок. І, як з’ясувалося, добавки можуть бути більш ефективними. Головним компонентом таких добавок є хлорофілін, в якому міститься мідь. Але обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж приймати хлорофіл або будь-які інші добавки, адже їх вплив на ваш організм може мати непередбачувані наслідки.

Ми розповімо вам всю правду про хлорофіл, навіщо і як пити рідкий хлорофіл, яку роль відіграє хлорофіл для схуднення, а також про побічні явища після прийому рідкого хлорофілу.

Рідкий хлорофіл: користь та шкода

Детоксикація і зміцнення імунітету. Хлорофіл стимулює вироблення червоних кров’яних тілець – еритроцитів. Гемоглобін в еритроцитах сприяє подачі кисню до всіх клітин тіла, а ось кисень в свою чергу виводить шлаки і токсини. Насичена киснем кров – згубне середовище для анаеробних бактерій, які є збудниками різних захворювань.

Лікування шкіри. Наукові дослідження показали, що хлорофілін здатний зменшити запалення і накопичення бактерій на запалених ділянках шкіри. Дослідження, проведене 2008 року, показало, що мазі з хлорофіліном більш ефективні в лікуванні, ніж інші. Така мазь може зменшити біль і прискорити процес загоєння шкіри в два рази. А ще хлорофілін може виявитися ефективним при легкій або середній вугровій висипці. Наукове дослідження 2015 року показало, що люди, у яких була така проблема, побачили значне поліпшення шкіри, коли використовували хлорофілін-гель протягом трьох тижнів.

Усунення ракових клітин. Дослідження, які було проведено на тваринах, показали, що хлорофіл здатний знизити пухлину печінки на 29-63 відсотків і пухлину шлунка на 24-45 відсотків. Нещодавно подібні дослідження було проведено й на людях, взяти участь у яких погодилося четверо добровольців. Результати показали, що хлорофіл може обмежувати вироблення афлатоксину – сполуки, яка спричиняє рак.

Что такое жидкий хлорофилл и в чем его преимущества

Втрата ваги. Одним з найпопулярніших тверджень, які приписують рідкому хлорофілу, є підтримка втрати ваги. Дійсно, наукове дослідження показало, що люди, які щодня приймали мембранну добавку з хлорофілом, втратили значну частину своєї ваги. Потрапляючи в організм, хлорофіл вступає в реакцію з жирами: він розщеплює їх і перетворює в енергію.

Профілактичний засіб у боротьбі з шкідливим холестерином. А все завдяки своїй здатності запобігати окислювальні реакції. Крім того, в хлорофілі великий вміст калію і магнію, які зміцнюють серцевий м’яз і стінки судин.

Натуральний дезодорант. Попри те, що хлорофілін ще з 1940-х років використовувався для нейтралізації певних запахів, сьогодні наукові дослідження показують досить різні результати. Одне з останніх проведених досліджень показало, що люди з синдромом рибного запаху (або триметиламінурією) помітили, що хлорофілін здатний значно зменшити кількість триметиламіну. Що стосується тверджень про те, що хлорофілін може усунути неприємний запах з рота, то реальних доказів цього дуже мало.

Побічні ефекти після прийому рідкого хлорофілу: діарея і розлад шлунка, знебарвлення стільця і сечі, знебарвлення язика, алергія, індивідуальна непереносимість препарату.

Як правильно приймати рідкий хлорофіл?

Хлорофіл міститься у всіх зелених рослинах, причому чим насиченіший колір – тим вищий вміст речовини. Найбільше хлорофілу в спіруліни, кінзі, петрушці, брокколі і шпинаті. Купити рідкий хлорофіл можна в абсолютно різних дозах: від декількох мілілітрів і до літра, в різних концентраціях. Тому перед вживанням необхідно обов’язково вивчити інструкцію – може знадобитися всього одна крапля, а може і кілька ложок. Корисну добавку можна розводити зі звичайною водою і пити вранці за пів години до їди. За своїм кольором і запахом суміш буде нагадувати воду зі ставка, але також існують варіанти зі смаком м’яти.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також