Сонячне затемнення 10 червня 2021 року: що не можна робити

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Сонячне затемнення 10 червня 2021 року: що не можна робити

Триває коридор затемнень, який закінчиться 10 червня 2021 року кільцеподібним сонячним затемненням. Дізнайтеся, чи можна буде в Україні побачити, як Земля перекриє сонячний диск, і в який час це станеться.

За астрономічними мірками 2021 рік – середньостатистичний, адже станеться лише чотири затемнення: два сонячні і два місячні, на відміну від попереднього року, коли земляни спостерігали одразу шість затемнень. Перше тіньове місячне затемнення в 2021 році вже сталося 26 травня. Через тиждень, 10 червня 2021 року, будемо спостерігати кільцеподібне сонячне затемнення. Розповімо, чим відрізняється сонячне затемнення від місячного, чи небезпечний коридор затемнень і що можна і не можна робити в цей час.

Як відбувається сонячне затемнення

Якщо говорити просто, то в період сонячного затемнення Місяць стане між Сонцем і Землею, тим самим сонячне світло на останній перекривається частково або повністю. Розрізняють також кільцеподібне сонячне затемнення, яке має вигляд яскравого кільця, що світиться навколо Місяця. Саме таке станеться 10 червня 2021 року.

Затемнення завжди бувають парними, при цьому їх порядок не однаковий. Так, в поточному році спочатку відбудуться місячні затемнення, а потім сонячні. Затемнення завжди відбуваються в період молодика, коли Місяця не видно з поверхні Землі.

Сонячне затемнення 10 червня 2021 року: що не можна робити

Сонячне затемнення 10 червня 2021: негативний вплив

Кільцеподібне сонячне затемнення відбудеться о 13:42 за київським часом. Тінь від Місяця буде рухатися зі швидкістю один кілометр на секунду. Найкраще затемнення буде видно в Північній Канаді, Гренландії і на Далекому Сході.

Сонячне затемнення 10 червня 2021 року є аналогічним події 31 травня 2003 року, ось тільки тоді затемнення в країнах пострадянського простору було видно більше. Наступного разу таке явище жителі Землі побачать 21 червня 2039 року, через 18 років.

Вважається, що затемнення істотно впливають на долю людей, відбиваються на їх самопочутті. Особливо уважними в цей період варто бути тим, хто:

 • страждає на захворювання серцево-судинної системи;
 • має різні хронічні захворювання;
 • схильний до депресій, панічних атак, страждає від різних розладів нервової системи.

Неспокійними під час затемнення можуть бути маленькі діти.

Статистика безжальна: саме під час затемнення або в період коридору затемнень негативні явища в суспільстві подвоюються. Так, зростає відсоток катастроф і нещасних випадків, суїцидів, злочинів. Таким чином, негатив у дуже емоційних і психічно нестабільних людей, що накопичується місяцями, вихлюпується назовні.

З іншого боку, деякі фахівці наполягають на позитивному впливі затемнення: загострення інтуїції, виникає прагнення поліпшити якість життя.

читайте також

Коридор затемнень: кармічний час для людини

Період між затемненнями називають коридором затемнень. Астрологи вважають ці періоди не найсприятливішими. У 2021 році перший коридор триватиме 15 днів – з 26 травня по 10 червня.

Коридор затемнень може негативно вплинути на життєдіяльність людей, зростає ризик катастроф, аварій, конфліктні ситуації можуть виникати через дрібниці. У ці дні не рекомендується вирішувати питання, пов’язані з бізнесом, зміною роботи. А ось планувати під час коридору затемнень можна, корисно займатися духовними практиками (йога, медитація). Всі знання, які ви отримаєте, в результаті підуть вам тільки на користь.

Важлива дата – 3 червня, екватор періоду. У цей день можете починати життя з «чистого аркуша», висока ймовірність отримати «подарунок долі». Ви можете загадати, на перший погляд, нездійсненне бажання, і воно збудеться. Це хороший період для аналізу, зміни життєвих пріоритетів, прийняття важливих рішень. А ось творчі люди відчують приплив натхнення.

Сонячне затемнення 10 червня 2021 року: що не можна робити

Як пережити сонячне затемнення: що можна і не можна робити

Аби пережити період затемнення і коридору затемнень, необхідно дотримуватися нескладних правил. Так, не варто перевантажуватися як фізично, так і емоційно. Важливо повноцінно відпочивати, правильно харчуватися, вживати багато рідини і виключити алкоголь. У день сонячного затемнення 10 червня 2021 року вам може приснитися віщий сон.

Що не варто робити під час сонячного затемнення:

 • перебувати в місцях великого скупчення людей;
 • вирушати в подорож, при цьому вид транспорту не має значення;
 • проводити косметичні процедури, наприклад, манікюр і педикюр, або відвідувати перукаря;
 • призначати важливі заходи, такі як весілля, хрещення, заручини, розлучення тощо;
 • краще не використовувати в побуті колючі та різальні предмети;
 • не варто йти на поводу у своїх емоцій, щоб не допустити сварки, конфліктів, уникайте будь-якого з’ясування стосунків;
 • бажано не виходити з приміщення найближчі 4 години до і після затемнення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також