Йога від стресу та занепокоєння під час війни: 6 простих асан

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Вже давно відомо, що йога допомагає впоратися зі стресом та занепокоєнням. Ми пропонуємо протестувати це твердження на собі просто зараз! На думку експертів із Yoga Journal, ці шість простих асан подарують спокій і ясність мислення.

Йога − це сукупність духовних, психічних і фізичних практик, спрямованих, в першу чергу, на досягнення духовного просвітлення, тобто фізичний аспект − розвиток гнучкості та підтягнутість тіла − є другорядним. Він невіддільний від першого, як і тіло невіддільне від духу, тому хороша фізична форма йде бонусом до духовного зростання.

Краса цих вправ не тільки в тому, що вони заспокоюють. Вибрані асани підходять для будь-якого рівня підготовки. Ви можете практикувати їх і не переживати, що комусь доведеться розплутувати вузол, в який ви зав’язалися.

Нахил стоячи із захопленням великих пальців ніг

Ця поза м’яко подовжує й зміцнює навіть найбільш напружені та вперті підколінні сухожилля. Якщо ви не можете дістати руками до підлоги, зігніть ноги в колінах, обхопіть руками великі пальці ніг, притисніть живіт до стегон і намагайтеся хоча б трохи випрямити ноги. Затримайтеся в цьому положенні хоча б на 30 секунд.

Протипоказання: проблеми й травми в попереку та шийному відділі хребта.

Поза метелика

Асана ідеально підходять для розкриття тазостегнових суглобів і їх розслаблення, поліпшує кровообіг в органах малого тазу та нижньої частини спини й живота, а також сприятливо впливає на стан нирок і сечостатевих органів.

Протипоказання: травми в паху та колінах. У цьому випадку її можна виконувати тільки з опорою під колінами (можна згорнути валик із ковдри або рушники).

Поза напівмосту

Заряджає енергією, омолоджує й допомагає відновленню, розтягує грудну клітину та м’яко масажує м’язи спини, зміцнюючи при цьому стегна, живіт і шию.

Протипоказання: травми шиї. В цьому випадку рекомендується виконувати цю позу винятково під чуйним керівництвом тренера.

Поза цуценя

Подовжує хребет, розкриває плечовий пояс і заспокоює свідомість.

Протипоказання: травми колін.

читайте також

Поза витягнутих рук

Залучає до роботи практично все тіло й допомагає підбадьоритися.

Протипоказання: варто бути акуратним, якщо у вас були травми шиї або проблеми з плечовим поясом.

Поза досконалого

Ця асана добре заспокоює, знімає стрес і допомагає при безсонні, вирівнює гормональний фон і покращує циркуляцію крові в нижній частині спини, оздоровлює статеві органи та органи травлення.

Протипоказання: травми коліна

Затримуватися в кожній із асан бажано хоча б на 30 секунд Якщо ж ви відчуваєте себе досить комфортно, час може бути продовжено до трьох хвилин.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також