Сверблячка і лупа на голові: 5 порад, як позбутися

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Більшість дівчат витрачають багато часу та коштів, щоб привести своє волосся до ладу. Хтось його відновлює після частих знебарвлень, хтось живить та зволожує. Але причина лупи завжди приходить зненацька. Про те, як з нею боротися, ми розповімо зараз.

Перш ніж впадати в паніку і бігти до лікаря, рекомендуємо вам прочитати причини, через які виникає проблема сверблячки і лупи, а також кілька порад, в разі виконання яких ваша проблема може бути вирішена. Як відомо, свербіж і лупа не виникають на шкірі голови просто так. Це наслідок або хвороб, або порушення шкірного покриву. Отже, менше балачок і перейдемо до найголовнішого.

Змініть шампунь

Багато дівчат, купуючи собі новий засіб, не завжди читають його склад. Однак це дуже важливо. Засоби для чищення, до складу яких входять лаурилсульфат натрію і лауретсульфат натрію, дуже сушать шкіру голови. Трихологи стверджують, що в разі тривалого використання таких засобів вони можуть спричинити свербіж і почервоніння, а для чутливої ​​шкіри вистачить і кілька застосувань. Безумовно, бувають і шампуні, які містять ці хімічні речовини, але при цьому й компоненти, які ці речовини нейтралізують. І завдяки цьому ваша шкіра почувається добре. Тому якщо ви вже придбали засіб, у складі якого є поверхнево-активні речовини, рекомендуємо перестати користуватися ним і придбати собі новий без них.

Сверблячка і лупа на голові: 5 порад, як позбутися

Відмовтеся від силіконів

За своєю структурою силікони не завдають великої шкоди шкірі голови та волоссю, проте тривале застосування шампунів, у складі яких воно є, може призвести до закорковування лусочок і шкіри голови. Саме тому намагайтеся вибирати засоби для чищення без силіконів. На етикетці звертайте увагу на наявність закінчень methicone. Саме воно свідчить про наявність силіконів у вибраному засобі. Це стосується не тільки шампунів, але й будь-якої косметики для волосся. Мас-маркети сповнені безсиліконовими лінійками шампунів, кондиціонерів та масок.

Сверблячка і лупа на голові: 5 порад, як позбутися

Трохи кисню голові, будь ласка

Ви могли навіть не замислюватися про те, наскільки негативно впливає довге носіння головних уборів чи перуки. Саме ці предмети перешкоджають надходженню кисню в шкіру голови, спричиняючи подразнення та почервоніння. Більше того, в разі їх тривалого носіння ваша голова починає потіти, що також негативно впливає на стан шкіри та волосся.

Додайте прохолодної води

За наявності такої проблеми, як свербіж шкіри голови, трихологи рекомендують обполіскувати волосся прохолодною водою. Це дозволяє заспокоїти шкіру та зменшити свербіж. Крім того, це позитивно впливає і на саме волосся – лусочки повністю закриваються, і ваша шевелюра набуває блиску і шовковистості. Спочатку змийте шампунь і кондиціонер з волосся, а потім просто почніть промивати їх прохолодною проточною водою.

Сверблячка і лупа на голові: 5 порад, як позбутися

Використовуйте скраб

Причина лупи також може бути спричинена відсутністю скрабування у вашій б’юті-рутині. Нові клітини виробляються у великій кількості, в той час як старих ще хоч греблю гати. Саме тому важливо очищати шкіру голови від відмерлих клітин, щоб давати можливість розвиватися новим. Використовуйте раз на тиждень скраб для голови перед нанесенням шампуню (зробите ви його вдома або купите у магазині – значення не має, важливий результат).

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також