Кондиціонер для волосся: що це таке і навіщо він потрібен

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Кондиционер для волос: что это такое и зачем он нужен

У косметичному магазині наші очі розбігаються від сотні видів товарів для догляду за волоссям: шампуні, кондиціонери, маски тощо. Але про те, як правильно використовувати той чи інший засіб, знають не всі.

Щодня косметичні компанії випускають масу нових засобів для догляду за волоссям. І щоб не потрапити в халепу під час вибору доглядового засобу, вам належить розібратися в їх різниці і призначенні. Сьогодні ми поговоримо про відмінності між кондиціонером, бальзамом і маскою для волосся.

Навіщо потрібен кондиціонер?

Почнемо з того, що після глибокого очищення шкіри голови шампунем наше волосся потребує захисту і живлення. Що ми маємо на увазі під захистом? Як відомо, мета шампуню – очищення від бруду волосся і шкіри голови, а також видалення відмерлих клітин шкіри. Але після нанесення шампуню на волосся лусочки кутикули трохи відходять від стрижня волоса. У такому стані вони більш чутливі до високих температур і впливу довкілля. Саме в цей момент на допомогу приходить кондиціонер, який зменшує набухання кутикули, і вона знову починає щільно прилягати до стрижня волоса. Після кондиціонера можна приступати до укладання волосся, воно підготовлене до цього.

Такий засіб підходить для щоденного використання і не вимагає тривалої витримки. Достатньо нанести його на 2-3 хвилини після шампуню і змити теплою водою. Більш того, він підходить для будь-якого типу волосся. Наносіть його на кінці, а не на корені – і волосся отримає блиск і шовковистість.

Кондиціонер для волосся: що це таке і навіщо він потрібен

Бальзам або кондиціонер: в чому відмінність?

Запам’ятайте: бальзам володіє більш високою поживною і зволожувальною здатністю, ніж кондиціонер. Його основна функція – живлення, а у кондиціонера, як ми говорили раніше, – захист і підготовка волосся до будь-якого стресу. Бальзам містить більше живильних речовин і тому забезпечує комплексний вплив на волосся. Але такий засіб вимагає більш тривалої витримки на волоссі – від 5 до 7 хвилин.

Маска, бальзам або кондиціонер?

Ці три продукти відрізняються складом, призначенням, часом витримки і періодичністю використання.

Найефективнішим засобом для живлення, зволоження і регенерації волосся вважається маска. Її великий комплекс живильних речовин проникає глибоко в лусочки. Маски рекомендується наносити на трохи підсушене рушником волосся на 20-25 хвилин, 2-3 рази на тиждень, залежно від стану волосся.

Кондиціонер для волосся: що це таке і навіщо він потрібен

Маска схожа за призначенням з бальзамом, але, безумовно, вона має велику кількість корисних речовин. У бальзаму на першому місці стоїть завдання надати волоссю блиск і шовковистість, а потім вже наситити його.

Кондиціонер ми навіть не можемо порівнювати з цими продуктами, оскільки він має інше призначення і є незамінним засобом для щоденного догляду.

Пропонуємо вам розглянути 5 улюблених кондиціонерів для волосся, які мають великий попит серед жінок.

Antonio Axu, Hydrating Conditioner For Dry Hair

Antonio Axu

Відмінний зволожувальний засіб для сухого волосся. Кондиціонер забезпечить м’якість і гладкість, легке розчісування, а також додасть волоссю блиску і шовковистості. Екстракти бамбука, лотоса і фітантрила в поєднанні з олією абісину підсилюють зволожувальні властивості продукту, а зміцнювальна і живильна формула з термозахистом ідеально підходить навіть для забарвленого і пошкодженого волосся. Застосовувати слід 2 рази на тиждень, нанести на мокре вимите волосся на 3 хвилини і ретельно промити засіб. Придбати кондиціонер можна в Жан niche concept. Орієнтовна вартість 513 грн, об’єм 250 мл.

Show Beauty, Repair Conditioner

Show Beauty, Repair Conditioner

Repair Conditioner від Show Beauty призначений для сильно пошкодженого волосся. Кондиціонер відновить його структуру, зміцнить його, зробить ваше волосся гладким, щільним, еластичним, додасть їм природний блиск і шовковистість. Цей засіб підходить для всіх типів волосся, особливо для пошкодженого, ламкого, стоншеного, забарвленого або знебарвленого. І найголовніше, кондиціонер не містить сульфатів і парабенів. Його можна придбати в об’ємі 200 мл, орієнтовною вартістю 1080 грн.

Miriam Quevedo, Бальзам-кондиціонер для волосся Extreme Caviar

Miriam Quevedo

Якщо у вас ламке, посічене, з неправильним функціонуванням сальних залоз волосся – цей іспанський продукт відмінна знахідка для вас! Бальзам стимулює утворення кератину у волоссі, відновлює пошкоджену структуру, стимулює ріст волосся, живить, зволожує, надає блиску і насичує життєвими силами вашу шевелюру. До складу засобу входить екстракт чорної ікри, який заповнює пошкоджені ділянки в структурі волосся, що надає їм більш здорового і доглянутого вигляду. Бальзам-кондиціонер можна придбати в косметичних магазинах за орієнтовною ціною 889 грн, об’ємом 250 мл.

Rene Furterer, Кондиціонер-сяйво Okara Blond

Rene Furterer

Світлі локони, на жаль, дуже швидко втрачають свій блиск і насиченість кольору, набуваючи жовтуватого відтінку. Догляд за таким кольором вважається найбільш витратним і в грошовому, і в часовому еквіваленті. Але не варто засмучуватися – запобігти цьому процесу допоможе бальзам для світлого натурального і фарбованого волосся від бренду Rene Furterer. За допомогою кондиціонера волосся отримає свій природний блиск, колір збереже свою насиченість на більш тривалий час, а сама структура волосся стане більш пружною і гладенькою. Кондиціонер славиться натуральною рослинною формулою, а також відсутністю в ньому сульфатів і парабенів. Після очищення голови шампунем нанесіть невелику кількість засобу на волосся і залиште на 2-3 хвилини. Потім змийте. Середня ціна кондиціонера становить 461 грн, об’єм 150 мл.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також