Toilet, Teeth, Tits: Стелла Маккартні та актори Sex Education підняли важливу соціальну тему

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Toilet, Teeth, Tits: Стелла Маккартні та актори Sex Education підняли важливу соціальну тему

Британська дизайнерка разом з акторами Sex Education у невимушеній формі розповіли, чому важливо регулярно перевіряти свій організм, і запропонували дотримуватися правила трьох T, щоб зберегти життя.

Стелла Маккартні вже декілька років активно розвиває Stella McCartney Cares Pink — проєкт, присвячений профілактиці, ранньому виявленню та лікуванню раку молочної залози. «Жіноча онкологія — надзвичайно розповсюджена проблема, від якої щодня помирає безліч жінок. Це жорстоке захворювання зруйнувало величезну кількість сімей, включаючи мою», — розповіла британська модельєрка Стелла Маккартні. Понад 20 років тому рак молочної залози передчасно забрав життя у мами дизайнерки, відомої активістки Лінди Маккартні. Саме тому Стелла активно пропагує регулярні огляди у лікаря, які можуть допомогти уникнути страшної хвороби.

Декілька днів тому дизайнерка об’єдналася з акторами серіалу Sex Education і зняла інформативний ролик про онкологію. Щоб пояснити жінкам, а особливо молодим дівчатам, важливість регулярного обстеження грудей, Стелла попросила зірок серіалу допомогти їй навчити глядачів самоперевірки трьох Т: toilet, teeth, tits (зовнішній вигляд, зуби, груди).

У колаборації зірки зняли трихвилинний навчальний ролик. У ньому Стелла Маккартні розповідає про міфи й неправдиві факти, що стосуються раку грудей. Актори Sex Education у відео слухають дизайнерку, починають обговорювати прослухану інформацію й розвіювати стереотипи, які живуть у суспільстві.

Наприкінці відео один із героїв серіалу інформує своїх однокласників про важливість трьох Т, закликаючи жінок зробити перевірку зубів, зовнішнього вигляду і грудей частиною своєї щоденної ранкової рутини.

«Регулярні обстеження необхідні, але коли ми молоді, то не завжди замислюємося про це. Ми сподіваємося, що наш слоган допоможе привернути увагу до проблеми, позбутися табу й почати розмову про важливість ранніх обстежень, щоб молоде покоління зробило огляди частиною своєї рутини», — зазначила Стелла Маккартні.

Стелла Маккартні вносить свою лепту в боротьбу з раком грудей не лише інформативними роликами. Дизайнерка також випустила футболки з тематичним написом Toilet, Teeth, Tits. З кожної проданої одиниці бренд жертвуватиме кошти на спеціальні бюстгальтери жінкам, що перенесли мастектомію — операцію з видалення молочної залози. Цікаво те, що футболки зроблено з використанням термореактивного барвника. Тепло людського тіла перетворює блакитний колір у рожевий — ще одне цікаве нагадування для жінок, щоб вони не забували про важливість оглядів.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також