Топ-5 лікувальних процедур для волосся та шкіри голови

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

Топ-5 лікувальних процедур для волосся та шкіри голови

Навіть враховуючи той факт, що технології йдуть уперед семимильними кроками, фарбування, сушіння феном і укладки, як і раніше травмують наші локони. Але є й хороші новини: їх можна відновити спеціальними процедурами.

У межах спецпроєкту “Трихологія” редакція Beauty HUB вже заглибилася в тему випадання волосся, розглянула, які засоби забезпечать вам комплексний домашній догляд, а також розписала причини, чому варто звернутися до трихолога. Сьогодні ми розглянемо не менш актуальне питання — салонні процедури для відновлення волосся.

Карбоксітерапія

Карбоксітерапія

Головна причина випадання, стоншення й погіршення загального стану волосся часто полягає в тому, що фолікули отримують недостатню кількість кисню, а отже і всіх поживних речовин для нормального розвитку. Усунути цю проблему може карбоксітерапія для шкіри голови. Вона буквально подарує «ковток свіжого повітря» вашій шевелюрі, адже процедура передбачає введення вуглекислого газу в тканини і штучно спричиняє потребу в надходженні кисню. Через це розширюються капіляри. Саме вони активно постачають молекули кисню у фолікули, покращують клітинний метаболізм і  запускають процес росту нових волосинок. Крім того, карбоксітерапія працює як детокс для шкіри голови, завдяки чому миттєво покращується стан і зовнішній вигляд волосся.

Плазмотерапія

Плазмотерапія

Плазмотерапія волосся — новий, але дуже ефективний метод у трихології, який передбачає використання ресурсів вашого ж організму. Перед процедурою у пацієнта беруть кров, на спеціальному апараті відділяють від неї плазму (рідина, яка містить велику кількість білків і біологічно активних речовин), яку вводять у шкіру голови. У результаті фолікули природним чином збагачуються всіма необхідними мікроелементами. Завдяки цьому зникає багато проблем. Наприклад, ламкість і помітне стоншення волосся, порушений обмін тощо. Важливо розуміти, що ця процедура орієнтована на далеку перспективу і вау-ефекту наступного дня ви не отримаєте. Зате стан волосся поступово покращуватиметься.

Мезотерапія

Мезотерапія

Мезотерапія — ін’єкційна процедура, яка передбачає введення у шкіру голови спеціальних лікувальних формул. Склад засобів від різних виробників може відрізнятися, але зазвичай це вітаміни, мікроелементи та натуральні екстракти, які стимулюють волосяні цибулини і покращують їх стан. За відгуками фахівців, мезотерапія скальпу — відмінне рішення для тих, хто прагне зробити волосся більш густим, об’ємним, покращити стан шкіри голови та позбутися лупи, себореї, надмірної сухості або жирності. Також процедура показана при ранній появі сивини. Результат видно після першої процедури, а для досягнення стійкого вираженого ефекту краще сходити на кілька сеансів.

Кріотерапія

Кріотерапія

Кріотерапія передбачає масаж шкіри голови за допомогою рідкого азоту. Під дією холоду кровоносні судини в шкірі голови різко звужуються, а потім розширюються, завдяки чому пришвидшується кровообіг і обмін речовин. Така процедура сприяє виходу волосяних фолікулів зі сплячого стану й загальному зміцненню корінців. Крім того, кріотерапія має й легкий ефект пілінгу для шкіри голови. Відтак вона допомагає боротися з лупою, лущенням шкіри голови й неприємними відчуттями. Ще один плюс масажу голови за допомогою рідкого азоту — процедура нормалізує виділення шкірного жиру.

Фототерапія

Фототерапія

Світлодіодна терапія, або LED-терапія, набирає популярності з кожним днем. Нещодавно її почали застосовувати і в трихології. Головна перевага методу в тому, що він безболісний та неінвазивний (не потребує проколювання шкіри голками), тому підходить навіть людям із дуже чутливою шкірою голови. Другий плюс — сьогодні існує багато типів LED- ламп, спрямованих на розв’язання різноманітних проблем, від зміцнення шкіри голови до покращення стану самих волосин і лікування інфекційних захворювань шкіри голови. Відтак пройшовши терапію з використанням одного типу світла, ви можете вирішити певну проблему, а скомбінувавши LED- лампи,  комплексно покращити стан волосся: позбутися сухості, ламкості волосся, пришвидшити його ріст, зробити волосинки товстішими і здоровими на вигляд.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також