Як у Рапунцель: масаж шкіри голови для росту волосся

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Хочете знати, як швидко відростити волосся? Можливо, вам знадобиться масаж шкіри голови. Наука довела його ефективність.

Якщо ви народилися з тонкими волоссям або страждаєте від сильного випадіння через стрес, внаслідок хвороб, природного процесу старіння або невідповідної дієти, не існує універсального засобу для лікування цієї проблеми. Незважаючи на те, що є безліч методів для прискорення росту волосся (добавки, гаджети, вітаміни і beauty-продукти для догляду за пасмами), турбота про шкіру голови повинна бути на першому плані, якщо ваша мета довгі й красиві локони. Засоби з нікотиновою кислотою ефективні для відновлення природної густоти, але для більш помітного результату вам знадобиться масаж шкіри голови.

Фолікули (розташовані біля коріння) є єдиними «живими» частинами нашого волосся, тому, аби стимулювати ріст волосся, зазвичай краще робити процедури для догляду за шкірою голови. Це допоможе усунути корінь проблеми (вибачте за каламбур), який викликає витончення.

Дослідження, опубліковане в журналі ePlasty, показало, що лише чотири хвилини масажу шкіри голови збільшують активність генів, які сприяють росту волосся, і знижують активність генів, пов’язаних з випаданням волосся і запаленням. Більш того, учасники дослідження також відзначили поліпшення густоти локонів.

Масаж працює шляхом розширення дуже маленьких артерій у шкірі голови, збільшення припливу крові до волосяного фолікула і, отже, продовження циклу росту волосся.

По суті, прикладений слабкий тиск до шкіри голови покращує кровообіг, що призводить до кращого поглинання кисню. Збільшення рівня кисню, що доставляється до фолікулів, призводить до прискореного зростання і навіть поліпшення текстури волосся з часом.

Масаж шкіри голови також може бути легким засобом для зняття стресу. Він може ефективно працювати, щоб зменшити психічне напруження і фізичне напруження, які часто є причинами випадіння волосся.

Слід зазначити, що, хоча масаж голови є ефективним і надійним способом прискорення росту волосся, це повільний процес. Не чекайте негайних результатів за допомогою цього методу. Хоча регулярний догляд обов’язково дасть вам бажаний ефект. Запасіться терпінням.

Як і чим робити масаж шкіри голови

Кращий спосіб масажу шкіри голови – поки ви миєте голову в душі. Масаж допоможе шампуню краще очистити шкіру голови, що робить процедуру більш ефективною. Проте, процедуру можна виконувати і на сухому волоссі.

Ви також можете або масажувати шкіру голови вручну, або заручитися підтримкою однієї зі зручних щіток-масажерів. Багато beauty-брендів, що створюють продукцію для догляду за волоссям, також виробляють спеціальні масажні гребінці для душу. Зазвичай вони невеликого розміру з маленькою ручкою, яка забезпечує ідеальне зчеплення зі шкірою голови. Окрім цього, завдяки формі, подібній руці, не втомлюються після декількох хвилин масажу. Щетинки щіток для масажу повинні бути гнучкими, м’якими і ніжними, щоб не пошкодити вологе волосся.

Якщо боїтеся масажувати шкіру голови щіткою, використовуйте пальці – це також ефективно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також