Переваги плазмового душу в боротьбі за здорову шкіру, недоліки процедури

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Переваги плазмового душу в боротьбі за здорову шкіру, недоліки процедури

Плазмовий душ – популярна апаратна методика в косметології, яка полягає в обробці шкіри плазмовими імпульсами. Процедура стимулює обмінні процеси і вироблення колагену. Розповімо докладніше, що таке плазмовий душ, в чому його переваги і чи є недоліки.

Плазмовий душ в косметології використовується досить часто, фахівці вважають процедуру однією з кращих, адже вона надає комплексний естетичний ефект. Як працює плазмовий душ для обличчя і якого ефекту можна досягти, дізнайтеся з нашого матеріалу.

Плазмошауер: що це за процедура, кому необхідна

Сьогодні в косметології є кілька процедур, в назві яких є слово «плазма». Всі вони різні. Так, плазмотерапія – це ін’єкційна методика: для омолодження і загального поліпшення стану шкіри і волосся використовується власна плазма крові пацієнта. Плазмоліфтинг виконується за допомогою контрольованого місцевого пошкодження шкіри низькотемпературною плазмою (до 40°С). І тільки плазмовий душ не пошкоджує шкіру, оскільки насадка має велику площу, завдяки чому плазмова енергія розсіюється.

Переваги плазмового душу в боротьбі за здорову шкіру, недоліки процедури

Низькотемпературна плазмотерапія рекомендується за наявності таких косметологічних проблем, як:

Ще в 2007 році процедуру плазмового душу вивчали в США і Японії. Згідно з дослідженнями, після курсу плазмошауера мімічні зморшки стають менш помітні на 30%, шкіра виглядає молодою і доглянутою, ймовірність появи акне знижується на 25%. Японські дослідники в 2016 році дійшли висновку, що плазмовий душ здатний на 30% прискорити загоєння ран, запобігаючи появі рубців, а утворення акне зменшується вдвічі.

Завдяки холодній енергії плазми, яка розсіюється на дермі, відбувається розширення пор на кілька хвилин. У результаті ми активізуємо систему трансдермальної доставки, отримуємо можливість збагатити шкіру корисними речовинами (мезококтейль, різні сироватки, гіалуронова кислота), стимулюємо вироблення колагену й еластину. Ефективність препаратів, введених за допомогою плазмошауера, підвищується до 80%. До того ж в процесі виробляються аероіони, які мають на шкіру бактерицидну і протизапальну дію. Для досягнення найкращого ефекту рекомендується комбінувати плазмовий душ з іншими косметичними процедурами.

Протипоказання до процедури плазмовий душ ті ж, що і для більшості апаратних методик: шкірні захворювання в стадії загострення, онкологія, вагітність і лактація.

Переваги плазмового душу в боротьбі за здорову шкіру, недоліки процедури

Як проводиться процедура плазмовий душ

Плазма – це четвертий агрегатний стан речовин, а в разі плазмового душу являє собою іонізований газ. Аби перетворити плазму, необхідно багато енергії, що можливо тільки під час нагрівання. Розробники косметологічного обладнання використовували замість нагрівання високочастотний струм, який іонізує азот і утворює плазму.

Плазмовий душ проводиться за допомогою спеціальної насадки, без проколів шкіри, що оптимально для жінок, яких лякають уколи краси. На чисту шкіру обличчя наносять косметичний засіб з активними чинними інгредієнтами і виконують ковзаючі масажні рухи. Після процедури плазмошауера на обличчя наносять маску, а в самому кінці – заспокійливий крем.

Переваги плазмового душу: безболісність, безпека. Шкіра після процедури плазмового душу виглядає насиченою і здоровою, розгладжуються нерівності і дрібні зморшки. Тому косметологи використовують її як експрес-догляд, наприклад, перед важливими заходами.

Тривалість процедури – в межах пів години, не має сезонних обмежень, після процедури немає необхідності в реабілітації, підходить для жінок в будь-якому віці та з будь-яким типом шкіри. Краще проводити курс плазмового душу, що складається мінімум з п’яти процедур, проміжок між ними має становити 7-10 днів. Навіть по закінченні трьох місяців після курсу плазмового душу процес відновлення шкіри на клітинному рівні не закінчується, і шкіра виглядає чудово.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також