Як малювати стрілки за формою очей: відео-інструкція

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тонкі, ледве помітні або графічні стрілки актуальні в будь-якому сезоні. Вони роблять очі більш виразними й великими, можуть навіть візуально змінити розріз очей. Але важливо підібрати ідеальні стрілки за формою очей.

У візажі є такі елементи, які ніколи не виходять з моди. Йдеться про стрілки для очей, які були актуальні в минулому 2020. Всі тижні моди в Лондоні, Парижі, Нью-Йорку й Мілані тільки підтвердили цю теорію. Візажисти створювали для моделей найрізноманітніші варіанти цього макіяжу очей: чіткі графічні стрілки, тонкі кольорові, стрілки-омбре. Були навіть глітерні стрілки.

Оскільки цей макіяж буде актуальний завжди, варто навчитися малювати ідеальні стрілки. Дізнайтеся, які бувають стрілки, як підібрати форму стрілок, як легко намалювати стрілки олівцем, рідкою підводкою або тінями. Після перегляду наших відео-інструкцій, ви будете без проблем малювати стрілки для широко посаджених очей, широкі стрілки й довгі стрілки, стрілки для великих очей та багато інших.

Як малювати стрілки за формою очей

Об’ємні та графічні стрілки, як у Адель – предмет бажання кожної дівчини. І справа не в тому, яким засобом вона робить макіяж. За словами візажиста співачки Майкла Ештона, вид фірмових стрілок Адель визначає не вибрана ним підводка, а форма очей співачки. Це головне в промальовуванні стрілок: макіяж повинен підкреслювати саме вашу форму очей. Далі справа залишається за малим: взяти свою зовнішність і нескінченно практикуватися, доводячи техніку до досконалості.

Стрілки для мигдалеподібних очей

Дівчатам з мигдалеподібної формою очей, як у Анджеліни Джолі, Моніки Белуччі та Адріани Ліми пощастило, оскільки їм підуть будь-які стрілки. Щоб виглядати неймовірно вам досить провести тонку лінію вздовж природного вигину очей. У районі першої третини варто вести на потовщення й довести з цього вектору до зовнішнього куточка. За бажання можна також провести лайнером по лінії росту нижніх вій і з’єднати її зі стрілкою на верхній повіці. Це додасть образу спекотної привабливості.

Стрілки для круглих очей

Круглі очі потрібно продовжувати. Саме тому у Адель графічні стрілки завжди такі довгі. Щоб візуально «витягнути» очі, креслите лінію верхньою повікою, виводячи її з внутрішнього куточка до зовнішнього. Приблизно посередині починайте потовщувати стрілку й виводити далі природного контуру у напрямку до скроні.

Стрілки для навислої повіки

У випадку з навислою повікою потрібно вести тонку стрілку по верхній повіці, виводячи її далеко за зовнішній кут. В іншому випадку вона просто загубиться, коли ви відкриєте очі. Візажист Ліза Елдрідж рекомендує практикуватися з відкритими очима, щоб бачити, як стрілка буде виглядати в результаті. Інша техніка – створити тонку лінію по природному вигину, а потім домалювати до неї лежачу на боці витягнуту букву V. Вона окреслить зовнішній куточок повіки та зробить очі більш мигдалеподібними на вигляд.

Стрілки для очей з опущеними зовнішніми куточками

За умови опущених куточків очей вам потрібно створити ілюзію мигдалеподібної форми. Тому з усіх сил намагайтеся зробити візуальний ліфтинг. Візажистка Меган Фокс Моніка Бландер радить брати приклад із Бріжит Бардо, яка довела свій макіяж до досконалості, використовуючи таку техніку. Спочатку прорисуйте середні за товщиною стрілки на обох повіках уздовж натурального вигину. При цьому не виходьте за внутрішній куточок, залишайте його відкритим. Потім виведіть обидві лінії вгору, паралельно одна одній. Краще малювати стрілки дивлячись просто в дзеркало. Так ви побачите, де повинен бути куточок стрілки.

читайте також

Стрілки для азіатських очей

Стрілки для азіатського типу очей схожі на макіяж для навислої повіки з невеликою відмінністю. По-перше, лінія по природному вигину повинна бути трохи товща, щоб ваші очі її «не з’їли» в результаті. По-друге, стрілка не повинна виходити далеко за свої звичайні межі. По-третє, для стрілок для азіатського типу очей важливо підібрати водостійку підводку, яка не буде друкуватися на повіках.

Стрілки для широко посаджених очей

У випадку з такою формою очей, як у Кейт Мосс і Мішель Пфайффер важливо візуально зменшити відстань між ними. У цьому випадку стрілка повинна бути інтенсивною. Лінія повинна проходити у напрямку росту вій всією довжиною повіки. Зовнішній куточок потовщувати сильно не варто, натомість подовжіть лінію стрілки у внутрішніх куточках очей. Таким прийомом користувалася Мерилін Монро.

Стрілки для близько посаджених очей

Цього разу діє прямо протилежне правило: вам потрібно візуально збільшити відстань між очима. Для того вам підійдуть улюблені стрілки Лізи Елдрідж kitten flick. Тобто необхідно рисувати стрілки, відступивши від внутрішнього куточка ока якнайдалі. Візажистка рекомендує починати лінію на другій третині повіки й виводити стрілку вище до складки. Це допоможе візуально розширити погляд. Краще стрілку з’єднати з лінією росту нижніх вій.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також