Як поліпшити свій секс? 7 порад для кожної пари

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як поліпшити свій секс?

Ви вже давно разом, і час собі зізнатися: ваша сексуальне життя перетворилося на нудну рутину. Так не лише у вас.

Це нормально, одного разу такий період настає в будь-яких стосунках: секс більше не здається феєрверком.

«Буденність убиває потяг між статями, – говорить Елісон Мун, авторка книги Girl Sex 101, – чим більше ми звикаємо до партнера, тим нуднішим стає сексуальне життя».

Не сильно втішне висловлювання? Згодні. Саме тому ми зібрали топові поради, здатні повернути пристрасть у кожну спальню.

1. Звільніть свою енергію

Будь-яка фізична активність змусить вас відчути себе більш живим і «зарядженим». Спрямуйте свою енергію в нове річище, займіться чимось незвичним, це відновить вашу сексуальну силу.

«Це може бути йога або танці, – каже Мун, – відновивши зв’язок зі своїм тілом, відчуваючи його, ви заново налагодите зв’язок з тілом свого партнера».

Елісон також розповіла про одне дослідження: виявилося, сексуально неактивні пари більш схильні до смутку і почуття власної непривабливості. Воно вам треба? Всі на сальсу!

Як поліпшити свій секс?

2. Отримуйте новий досвід

Вчені стверджують, що дофамін, який виробиться при цьому в мозку, безпосередньо пов’язаний з фізичним потягом і пристрастю. Новий досвід буквально принесе збудження – ваш партнер не зможе це не помітити. Ще краще, якщо ви отримаєте цей досвід удвох.

«Думайте нестандартно. Займіться чимось, що вас навіть трохи лякає, хвилює: екстрим-парк, картинг, якщо це відпустка, займіться серфінгом. Словом, хоч із парашутом стрибайте, ви отримаєте дофамін і відродите почуття медового місяця», – впевнена секс-коуч.

3. Заплануйте визнання в сексуальних фантазіях

Виділіть одну ніч, аби поговорити про сексуальні бажання. Навіть якщо ви разом «сто років». Як не дивно, каже Мун, часто люди, навіть довго живучи разом, не впевнені, яка улюблена фантазія їх партнера. До того ж доведено: чоловічі й жіночі очікування від сексу сильно відрізняються. Так що для початку поговоріть, а якщо складно висловитися, покажіть своє улюблене порно. Будьте відверті, не бійтеся здатися байдужою або не відповідати чиїмось очікуванням. Розкрийте себе – і секс у вашій парі зміниться.

Як поліпшити свій секс?

читайте також

4. Відправляйтеся разом в секс-шоп

Розглядування вібраторів, БДСМ-пристосувань, сексуальної білизни здатне відродити бажання. Так ви побачите, що ви «на хвилі» і розбираєтеся в секс-новинки. І хто знає, що вам захочеться з усього цього спробувати? Але не змушуйте партнера, якщо він не хоче. Дуже важливо, щоб ця «екскурсія» принесла задоволення, а не налякала або змусила відчувати когось пригніченим. До батога або наручників ви не готові? Чудово, обмежтеся поки що лубрикантом із феромонами.

5. Їдьте відпочивати

Асоціація подорожей США провела дослідження і з’ясувала, що у пар, які подорожують разом, сексуальне життя набагато різноманітніше, і в цілому краще – взагалі воно є. Знову ж, нові місця і враження спричиняють приємне хвилювання, яке невіддільне від сексуального збудження.

«У відпустку поки не збираєтеся? Рушайте на вихідні в похід або поїдьте разом у новий парк, це і буде ваша мініподорож», – говорить Мун.

Як поліпшити свій секс?6. Задовольнити себе перед вашим партнером

«Мастурбація дозволяє вашому партнерові бачити, що ви вмієте зробити собі приємність і насолоджуєтеся цим», – говорить Мун.

А отже, ви можете надати сексуальне задоволення і йому. До того ж так він побачить, де саме і як вас пестити наступного разу. Елісон підкреслює, так, така практика оголює вразливість, але не потрібно цього боятися, адже без неї не буде справжньої близькості.

7. Просто займіться сексом

Порада на мільйон: зробіть це. Іноді навіть вашого бажання вистачить, аби партнер теж «прокинувся». І не важливо, чоловік ви чи жінка. Чи можете ви, наприклад, згадати, коли ви спокушали чоловіка або натякали на секс дружині? Введіть собі в звичку «чіплятися» до коханого (коханої). Часто тут спрацьовує закон, «чим більше займаюся, тим більше хочеться».

Як поліпшити свій секс?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також