Три питання про секс, які немає кому поставити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Три питання про секс, які немає кому поставити

У вас винкли питання сексуального характеру? Краще шукати відповіді, ніж тонути в незнанні.

Інтимну сферу рідко обговорюють вголос. У нашій культурі питання сексуального характеру не прийнято ставити батькам і вчителям. Часто трапляється, що на той час, коли людина виростає, у неї накопичується цілий клубок забобонів, що стосуються сексу. Ми зібрали відповіді на «гарячі» питання від професіоналів.

Оральний і анальний – безпечні альтернативи вагінального сексу?

«Ні. Різні види сексу пов’язані з різними ризиками, розповідає науковий співробітник Університету Індіани, викладач сексуального здоровя в Інституті Кінсі й автор декількох книг, зокрема Sex Made Easy, доктор Деббі Хербенік. Незахищений оральний секс одразу після чищення зубів (а воно може спричинити невеликі тріщинки в яснах) більш ризикований, ніж захищений вагінальний секс. Ви завжди маєте розуміти ступінь ризику в сексі.

Звичайно, якщо вас непокоїть тільки ризик вагітності, тоді так оральний секс і анальний секс є більш безпечними альтернативами, ніж вагінальний секс. Але не варто забувати також про захворювання та інфекції, які передаються статевим шляхом, в тому числі під час орального й анального сексу. Коли підете здавати аналізи, не приховуйте від лікаря, який саме секс був: від цього залежатиме те, які аналізи вам потрібно здати ».

Три питання про секс, які немає кому поставити

Тільки чоловіки «заводяться» від порно?

У суспільстві прийнято вважати, що порноіндустрія зав’язана на чоловіках. «Насправді прекрасна половина теж любить відвідувати порносайти, говорить доктор сексуального здоров’я Ліндсі Доу. – Майже третина жінок зізнаються, що дивляться секс-ролики. Крім того, дослідження показали, що тіла чоловіка і жінки рівною мірою реагують на сексуально відверті матеріали. Так, ринок як і раніше орієнтований на чоловічі бажання, але зараз виникає також і суто жіноче порно». Якщо ви в парі, доктор радить дивитися порно не поодинці, а удвох із партнером. Тоді ви зможете обговорити, що вам хочеться побачити, а в потім – і застосувати, відштовхуючись від бажань іншого.

Три питання про секс, які немає кому поставити

Якщо мені хочеться сексу втрьох, я збоченець?

«Секс утрьох, або свінгер-вечірки, офіційно не належать до патологій або до відхилень, – каже Віра Романова, Your Personal Growth Hacker, психолог, ТВ-ведуча. – “Нормальність” визначається виключно нормою стосунків один з одним. Якщо дві людини вважають, що це норма, і готові так проводити все своє життя, то чому б і ні?

Якщо брати українську культуру, то це не прийнято, це вважається ненормальним. Ми так виховані. Є низка інших культур і цивілізацій. Коли ми бачимо іншу секс-поведінку в кіно або читаємо в книжках, нам хочеться спробувати. Для більшості це закінчується взаємними образами і непорозумінням, невисловленими претензіями, ревнощами. Спочатку здається, що люди підігрівають свої почуття, привносячи до свого життя таке розмаїття, але в більшості випадків вони розбивають свої стосунки, віддаляються один від одного. Так, є і роздільні шлюби, і шведські сім’ї, і бажання поспостерігати за партнером з боку для отримання якихось гострих відчуттів. Але вирішіть для себе самі, чи нормально це, і пам’ятайте про ризики, які це матиме для стосунків».

Три питання про секс, які немає кому поставити

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також