5 секс-готелів світу для найбурхливіших фантазій

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У секс-готелі їздять не тільки вільні люди в пошуках нових відчуттів, а й сімейні пари.

Хтось скаже: «Навіщо потрібні секс-готелі? Нам і в звичайному ніхто не заборонить зайнятися сексом». Ні, тоді ви не зрозуміли суті цих закладів. Тут можна забути про буденність і щоденні проблеми, а ще − втілити найгарячіші мрії в реальність, нікому нічого не пояснюючи.

Hedonism

Hedonism

На Ямайці на гостей чекають цілих два секс-готелі з такою назвою. Один для тих, кому від 18 до 40, другий приймає тих, кому за 40. Сама назва готелю перекладається як «насолода». Це світ без табу й заборон, кожен куточок зроблений таким чином, аби гості не переставали думати про секс: джакузі з прозорим дном, ігри − боротьба оголеними в олії, боді-арт, де спочатку малюють на твоєму тілі, а потім ти на чиїмось, свінгер-паті під місяцем, секс-побачення наосліп і парочки, що займаються сексом на кожному розі. Тут можна все, крім наркотиків і відеозйомки, вони офіційно під забороною.

Вартість: $ 550/доба.

Caliente

Caliente

Чим іще зайнятися в Домінікані, якщо не сексом? Сюди приїжджають і сімейні пари, і ті, хто поки в пошуку. Знаходиться секс-готель у Пуерто Плата, на березі океану, серед пальм і білих пісків. Сюди дозволено приїжджати з 21 року, дітей брати не можна. Готель − класу люкс, так що аудиторія − інтелігентні багаті люди, від бізнесменів до музикантів, яким хочеться злитися з природою, походити голяка і забути про серйозність світу. До сексу вас ніхто примушувати не буде, але «дорослі розваги» в Caliente Caribe Resort & SPA все одно забезпечені: спеціальні зони для відпочинку в стилі ню, тижні для прийому груп свінгерів і любителів секс-ігор − SeXXXual Revolution Weekend.

Вартість: від $ 540/доба.

Desire Riviera Maya Resort

Desire Riviera Maya Resort

Гаряча Мексика кличе! Це єдиний готель подібного роду в країні. Особливість його в тому, що він створений винятково для парного відпочинку. Хочете сюди потрапити, але у вас немає партнера? Багато хто знаходить собі «половинку» на час перебування в готелі, настільки їм хочеться зазирнути в цей «рай сексу». Але атмосфера й правда розслабляє: шикарні пейзажі Карибського моря роблять свою справу, тут знімають одяг і розслабляються навіть дуже консервативні. Для «дорослої частини» тут влаштовують еротичні вечори, можна відвідати «кімнату інтимних задоволень», спа, де немає заборон для секс-фантазій.

Вартість: близько $ 600/доба.

Don Q Inn в Dodgeville

Don Q Inn в Dodgeville

А це місце полюбилося БДСМ-парам. Готель невеликий, але знаменитий. Втілити свої еротичні фантазії тут можна в спеціальних кімнатах: наприклад, «Шервудський ліс», тут вам треба уявити, що вас викрали мисливці, кімната Mid-Evil − для мазохістів, із наручниками, батогами та іншою атрибутикою, кімната з рожевою милою ванною, якщо після всього пережитого захочеться простого людського щастя.

Вартість: $ 70/доба.

Cherry Twins

Cherry Twins

Для всіх тих, хто живе в Україні, кому більше 21 року, хто до секс-готелю би завітав, але на Ямайку поки не назбирав. Для вас хороша новина: такий готель є навіть у Києві. Цей секс-простір називає себе «місцем терапії стосунків». Тут підкреслюють, що просто здають кімнати, які допомагають розбудити пристрасть, і ніяких таких послуг не надають. Перекладаємо: приїжджайте з партнером. Тут пропонують сім любовних кімнат: від «Будуару королеви» до «Кімнати допитів», обирайте під настрій. Тематичний декор, секс-атрибутика є в кожному номері, під час прибирання номери піддаються стерилізації та кварцування. Готель гарантує анонімність.

Вартість: близько 2500 грн/3 години

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також