Як позбутися розтяжок раз і назавжди: топ-4 методи

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Кращі салонні процедури з видалення розтяжок – як вибрати відповідний спосіб з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Розповімо, що допоможе прибрати стрії на животі та стегнах, як видалити розтяжки на тілі після пологів.

Схуднути за всяку ціну! Це девіз багатьох сучасних жінок Тільки ціна в підсумку виявляється досить високою. В результаті неправильного схуднення багато хто отримують худе в’яле тіло з розтяжками. На порядку денному постає питання: як позбутися розтяжок? Цікавляться також чим прибрати стрії на тілі, чи можна позбутися від старих розтяжок на шкірі, легко впоратися зі свіжими розтяжками.

Прибрати розтяжки в домашніх умовах практично неможливо. У мережі можна знайти рекомендації як прибрати розтяжки на животі капустяними листами або позбутися розтяжок на сідницях за допомогою простих і дешевих обгортань. Дійсно, мінімальні, ледве виражені стрії на ногах або розтяжки на стегнах можна здолати за допомогою спеціальних косметичних засобів: гомажа, антицелюлітних кремів зі слім-ефектом, олій і сироваток для підвищення тонусу шкіри.

Прибрати розтяжки легше на молодому тілі, процедури для догляду, в тому числі масаж, принесуть хороший результат. Але, при великій кількості розтяжок, від втрати ваги або після вагітності, коли присутня ще і в’ялість шкіри, без салонних процедур не обійтися. Але, боротьба з розтяжками, ймовірно, закінчиться на вашу користь.

Розповімо про чотири методи, які точно допоможуть прибрати розтяжки на стегнах, на животі, на грудях, розтяжки після пологів, некрасиві стрії після екстремального схуднення.

Фракційна лазерна шліфовка (фототермоліз)

На сьогодні це один з найефективніших методів лікування розтяжок і омолодження шкіри. Процедура видалення стрій за допомогою лазера додатково дає ще кілька позитивних ефектів: відновлює структуру шкіри, покращує її якість, підвищує вироблення еластину з колагеном. Завдяки цьому відбувається омолодження оброблюваної ділянки. Підсумок – нові розтяжки зникають повністю, старі розтяжки згладжуються до ледь помітних розмірів.

Лазерне лікування унікальне тим, що дозволяє підійти до лікування кожного випадку індивідуально. Лазер точково впливає на проблемні ділянки шкіри. Перевагою фракційного шліфування вважається відсутність побічних ефектів і мінімальний період відновлення шкіри.

Ціна: від 1300 грн в залежності від оброблюваної області.

Як позбутися розтяжок раз і назавжди: топ-4 методи

читайте також

Глибокий хімічний пілінг

Цей метод допоможе позбутися відносно нових рубців і стрій, але зі старими розтяжками він не так добре справляється, лише мінімізуючи їхній прояв.

Під час процедури на місця розтяжок наносяться спеціальні розчини з кислотами (альфа-гідроксікислоти, ретиноєва, трихлороцетна, мигдальна, гліколева, фенольні та інші кислоти) слабкої концентрації. Метод вважається досить радикальним і травматичним способом видалення розтяжок, проте, вельми ефективним. Період відновлення шкіри залежить від її типу і стану. Можливо, знадобиться кілька процедур.

Ціна: від 850 грн в залежності від зони і складу пілінгу.

Мезотерапія

Це інвазивний спосіб видалення розтяжок. У проблемні зони шкіри за допомогою ін’єкцій вводяться вітамінні коктейлі та спеціальні лікарські препарати. Процедура мезотерапії має досить глибоку стимуляцію на шкіру і підшкірну клітковину. Метод дієвий, він допомагає прибрати рубці і розтяжки, розгладжує зморшки, а також дає ліфтинг-ефект.

Варто зазначити, що для використання «уколів краси» не потрібно анестезія, але відчуття будуть досить неприємними. Після процедури гематоми відсутні.

Мезотерапія дозволяє повернути еластичність і пружність шкіри, оновити клітини, проте, якщо є сильне провисання шкіри, процедура буде не такою ефективною.

Ціна: від 1500 грн в залежності від кількості препарату і оброблюваної зони.

Як позбутися розтяжок раз і назавжди: топ-4 методи

Мікродермабразія

Найбільш безболісний і делікатний механічний пілінг. Такий тип шліфування шкіри націлений на те, щоб найбільш м’яко видалити омертвілі клітини і стимулювати регенерацію нових. Метод буде ефективний тільки для боротьби з невеликими, «свіжими» розтяжками, з явно вираженими він не впорається. Переваги мікродермабразії в безболісності і відсутності особливого догляду після і між процедурами.

Проте явним недоліком є те, що метод не призводить до повного видалення стрій. Мікродермабразія лише мінімізує їхній прояв, робить ледве помітними. Аби повністю видалити рубці, процедуру рекомендують поєднувати з іншими методами, наприклад, масажем і біоревіталізацією.

Ціна: від 400 грн за процедуру.

Окремо варто виділити масаж. Він не зможе зробити шкіру знову красивою і без розтяжок, але апаратний, вакуумний і класичний лікувальний масаж допомагають запобігти появі розтяжок. Саме тому в процесі зниження ваги важливо пройти курс масажу.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також