Мікродермабразія: кому потрібна така процедура і коли її варто робити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Процедура апаратного шліфування проводиться для вирівнювання шкіри обличчя і тіла. Під час видалення верхнього шару шкіри за допомогою спеціального апарату активізується виникнення нових клітин, що допомагає ліквідувати наявні вади.

Апаратна мікродермабразія – це метод шліфування шкіри за допомогою макрокристалів алюмінію або алмазного напилення. Внаслідок такого впливу відбувається відлущення і очищення шкіри від відмерлих клітин. Така процедура стає стимуляцією для запуску відновних процесів: відбувається звуження пор, розгладжуються дрібні зморшки, вирівнюється рельєф шкіри і запускається процес вироблення колагену. Найбільш часто мікродермабразію використовують для усунення слідів постакне, коли минув гострий період захворювання. Також цей метод ефективний у боротьбі з рубцями.

Мікрошліфування допомагає стимулювати вироблення колагену й еластину, що, безсумнівно, відіграє важливу роль у процесах регенерації шкіри і допомагає зробити її більш пружною й еластичною.

Мікродермабразія буває двох видів:

  • алмазна
  • кристалічна.

Під час алмазного шліфування використовується апарат або насадка зі спеціальним алмазним напиленням. Під час процедури відбувається механічний вплив алмазним напиленням, таким чином очищаючи шкіру від відмерлих клітин. Цей спосіб використовується все частіше останнім часом і вважається більш щадним методом шліфування.

Під час кристалічної мікродермабразії в спеціальну насадку під високим тиском подаються мікрокристали алюмінію. Відбувається відлущування відмерлих клітин і збирання їх у спеціальний резервуар на апараті.

Також існує ще один метод – гідродермабразія, або вакуумний гідропілінг. В цьому випадку використовуються спеціальні насадки на апараті й лікувальні сироватки. Під час проведення такої процедури відбувається ексфоліація, вакуумне збирання відмерлих клітин і впровадження активних компонентів у шкіру.

Щоб переконатися в необхідності проведення процедури, необхідно звернутися до грамотного фахівця. Кожен із методів мікродермабразії має свої показання та протипоказання, і тільки лікар зможе визначити, чи необхідна вам така маніпуляція і який саме метод варто використовувати.

Ефект помітний практично одразу. Мікродермабразія не має спричиняти хворобливих відчуттів. Після першої процедури можливе почервоніння шкіри, при курсі видалення рубців спостерігається більш виражене почервоніння шкіри. Найчастіше курс складається з 4-6 сеансів з періодичністю раз на 1-2 тижні. Обов’язково варто користуватися сонцезахисними засобами після проведення процедури, оскільки порушується захисний шар епідермісу. Крім цього, рекомендується утриматися від фізичних навантажень і відвідування саун, оскілки шкіра буде активно реагувати на перепади температури або виникнення поту. Також рекомендується виключити використання тональних засобів, ретиноїдів і засобів із кислотами. Лікар може порекомендувати в домашній догляд спеціальні креми, які сприятимуть кращому загоєнню і захисту шкіри.

Протипоказання до мікродермабразії:

  • гострі запальні захворювання шкіри;
  • вірусні інфекції;
  • злоякісні новоутворення;
  • велика кількість родимок або папілом;
  • купероз;
  • схильність до утворення колоїдних рубців;
  • гіперчутлива шкіра;
  • вагітність і період лактації.

Якщо ж у вас існують особливості організму, обов’язково обговоріть їх зі своїм лікарем, який у разі неможливості проведення процедури може знайти альтернативний метод розв’язання вашої проблеми.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також