Вправи, які підтягнуть сідниці краще за присідання

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

тренировки на ягодицы без приседаний

Всі ми знаємо, що присідання і різні їх варіації – ідеальні вправи для красивих і підтягнутих сідниць. Але що робити, коли є проблеми зі здоров'ям, які не дуже вітають цю вправу? Переживати не варто, оскільки є безліч інших вправ, які підтягнуть сідниці краще за присідання!

Давайте почнемо з короткої анатомічної екскурсії. Наші сідниці складаються з трьох м’язів великого сідничного м’яза, середнього і малого сідничних м’язів.

Великий займає практично весь об’єм сідниць, тому саме він відповідає за їх форму. Основна функція розпрямляє тулуб, відводить ногу назад.

Середній і малий сідничні м’язи перекриваються першим і розташовані трохи вище нього. Вони відповідають за підняття ноги в бік, а також забезпечують підтяжку сідниць. Особливо складно дістати малий сідничний м’яз.

Отже, як бачите, сильні і накачані сідниці це не стільки про красу, скільки про нормальну роботу нашого тіла. І працювати над формою і підтяжкою сідниць безперечно варто.

Сьогодні ми хочемо запропонувати вам альтернативу присіданням, оскільки не всі можуть повноцінно виконувати цю вправу через різні проблеми зі здоров’ям (наприклад, проблеми з колінами).

читайте також

Вправи і тренування для сідниць

15-хвилинне тренування на сідниці з низьким ударним навантаженням

20-хвилинне ефективне тренування для сідниць з вантажем на ногах

20-хвилинне тренування для стегон і сідниць

10-хвилинне тренування на сідниці з вправами з гантелями і фітнес-резинками

10-хвилинне тренування на сідниці з фітнес-резинками

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram і не пропускай найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також