«Євробачення–2021»: 10 яскравих претендентів на перемогу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

«Євробачення–2021»: 10 яскравих претендентів на перемогу

Вже через тиждень пройдуть півфінали головного європейського конкурсу пісні, а 22 травня відбудеться довгоочікуваний фінал «Євробачення–2021». На кого роблять ставку букмекери серед десятків конкурсантів – розповідаємо в матеріалі.

«Євробачення–2021» відбудеться в Роттердамі в концертному залі Ahoy Arena, і насолоджуватися музичним шоу ми зможемо вже 18 травня – в день першого півфіналу. Цього року участь у конкурсі взяли близько 40 країн, але деякі з делегацій все ж відмовилися приїжджати до Нідерландів через пандемію COVID-19, тому їх виступи можна буде подивитися онлайн.

У першому півфіналі виступить Україна під номером 15, а також Швеція, Австралія, Литва, Словенія, Азербайджан, Росія, Північна Македонія, Ірландія, Кіпр, Норвегія, Хорватія, Бельгія, Ізраїль, Румунія і Мальта. У другому півфіналі 20 травня на сцені побачимо претендентів від Сан-Марино, Естонії, Чехії, Греції, Австрії, Польщі, Молдови, Ісландії, Сербії, Грузії, Албанії, Португалії, Болгарії, Фінляндії, Латвії, Швейцарії, Данії.

На офіційному сайті «Євробачення» можна ознайомитися із попереднім прогнозом конкурсу. Список постійно змінюється в залежності від оцінок букмекерів і підтримки учасників фанатами.

На даний момент перемогу пророкують представниці Франції – 27-річній співачці з сербським та іранським корінням Барбарі Прави зі зворушливою композицією Voilà.

Друге місце передрікають конкурсантці з Мальти. Танцювальний хіт Je Me Casse представляє 18-річна Дестини Чукуньере, і він має відмінні шанси стати топ-піснею у весняно-літньому плейлисті всієї Європи.

Третє місце на даний момент займає Швейцарія. Її представляє виконавець Gjon’s Tears з піснею Tout I’Univers. Співак зізнається, що музика дає йому можливість дарувати людям радість.

Четверте місце фанати конкурсу і букмекери пророкують Італії і групі Måneskin з композицією Zitti E Buoni.

У п’ятірку лідерів можливо увійде і представниця Болгарії – співачка VICTORIA з піснею Growing Up Is Getting Old.

Шосте місце пророкують Ісландії – співакові Даді Фрейру і групі Gagnamagnið з піснею 10 Years.

Сьоме місце в рейтингу займає представниця Кіпру – співачка Елена Цагріну з композицією El Diablo.

Восьму позицію в рейтингу на даний момент посідає група з Литви The Roop з піснею Discoteque.

На дев’ятій сходинці знаходиться наша українська група Go-A з оновленою піснею «Шум». В основу композиції лягла однойменна обрядова гра-веснянка. Нагадаємо, що раніше Україні прогнозували аж 19 місце, але рейтинг кардинально змінився після перших репетицій.

Десяте місце займає Швеція. Її представляє співак Tusse з композицією Voices.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також