За що відповідають і що означають планети в натальній карті

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

За що відповідають і що означають планети в натальній карті

Планети – це найважливіші елементи гороскопу, на основі синтезу яких астролог трактує натальну карту. З’ясуємо, за що відповідає кожна планета в натальній карті.

Ірина Ватрич

Ірина Ватрич, Авестійський астролог, стаж 25 років, засновник астрологічної школи Vatrych Astrology School

За що відповідають планети в астрології

За що відповідають і що означають планети в натальній карті

Стародавня назва планети – планіда, тобто доля. Кожна планета несе в собі мотивацію до дії:

 • Сатурн нас мотивує для досягнення мети, вчить самодисципліни, серйозного ставлення до життя, відповідальності;
 • Марс змушує людину діяти, захищати свої інтереси, дарує сміливість і рішучість;
 • Меркурій прагне інформації, спілкування й нових знань;
 • Юпітер хоче поділитися своїм накопиченим досвідом, мотивує людину на оптимістичний настрій, їй важливий авторитет і статус;
 • Сонце в гороскопі визначає приналежність людини до того чи іншого зодіакального знака.

Всі знаки зодіаку мають унікальні характеристики. Абсолютно кожна людина знає, в якому знаку зодіаку розташовувалося Сонце в день його народження, і виходячи з цієї інформації знає, хто вона «за гороскопом».

Чому астрологія не працює

За що відповідають і що означають планети в натальній карті

Крім Сонця, яке визначає зодіакальний знак та дає інші характеристики, є ще шість планет септенера, три планети покоління й кармічні планети.

Кожна з 15 планет, що використовуються астрологами, є обов’язковим елементом у загальному візерунку нашої натальної карти, впливає на наше життя, події та несе цінну інформацію.

Чому не всі Овни такі наполегливі та прямолінійні, і не всі Терези такі миролюбні та врівноважені? Чому не кожен Козоріг кар’єрист і не всі Леви поголовно царі? Відповідь полягає в тому, що у всіх Терезів, Львів і Козорогів планети, крім Сонця, перебувають в абсолютно різних домах і знаках, а якщо в однакових домах і знаках, то в різних градусах, а якщо так сталося, що в однакових градусах, то вже точно мають різні аспекти до інших планет натальної карти.

Приклад

За що відповідають і що означають планети в натальній карті

Уявіть ситуацію: дві людини народилися в першій половині червня і за знаком зодіаку обидва Близнюки, на цьому схожість закінчується. В однієї людини Місяць на момент народження перебував, наприклад, в Овні, а в іншої — у Козорогу. Людина з Місяцем в Овні швидше за все імпульсивна, не приховує свої емоції, швидко дратується, але також швидко остигає, її емоції вирують і киплять, адже Овен — це вогняний знак.

А як справи у його «тезки»? Власник Місяця в Козорозі у стихії землі — людина, яка добре володіє своїми емоціями, які вона не любить показувати і вміє контролювати, здається досить сухою і стриманою на прояви в емоційному плані. ЇЇ складно вивести з рівноваги, а якщо таке станеться, відійти їй буде непросто, образи вона  пам’ятає довго, але навколишнім цього не покаже, лише збільшить з кривдником дистанцію.

Додайте до загальної картини ще й дім, де знаходиться Місяць. В когось він може бути у II домі, тоді як в іншого, наприклад, у V домі. Чи ця різниця вплине на те, в яких сферах люди найбільше переживатимуть, які сфери зачіпатимуть їх емоційно? Правильно, це будуть абсолютно різні сфери.

Висновки

За що відповідають і що означають планети в натальній карті

Аналіз, трактування натальної карти – дуже трудомісткий, тонкий та індивідуальний у кожному випадку процес, що вимагає від астролога високого рівня професіоналізму, глибоких знань і практичного досвіду. Можливості натальної карти складно переоцінити… Це інструмент удосконалення, саморозвитку, аналіз слабких і сильних сторін характеру та ключі до їх гармонізації. Працюючи з натальною картою, астролог певною мірою може скоригувати наявний стан речей і напружених моментів. Інформація, укладена в натальну карту, є справжнісінькою інструкцією до застосування, вона дозволяє людині налагодити взаємини з собою та навколишніми, розкрити свій творчий потенціал, може підказати, де потрібно бути обережним, а де активно діяти, допомагає зрозуміти свої страхи та комплекси, які згодом добре проробляються психологічними методами, визначає вектор напряму, куди варто витрачати свої життєві сили, а на чому краще не зациклюватись.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також