Важливо знати: фази Місяця в березні 2022 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

фази Місяця в березні 2022 року

Календар місячних фаз на березень 2022 року — ваш помічник у плануванні кожного дня. Тут ви знайдете поради, як жити в гармонії з астрологічними явищами і використовувати фази Місяця для реалізації своїх планів.

Фази Місяця мають здатність змінювати характер різних життєвих ситуацій і допомагати або, навпаки, перешкоджати у вирішенні справ у різних сферах життя. Грамотно розпланувавши наступні чотири тижні, враховуючи положення небесного тіла відносно Землі, маєте всі шанси заручитися його підтримкою. 

Березень 2022 року, на думку астрологів, матиме багато сприятливих днів для старту нових проєктів, кардинальних змін у житті та зокрема в собі.

Місячний календар на березень 2022 року

фази Місяця в березні 2022 року

1 березня 2022 року — вівторок

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Водолії.

Весна починається зі сприятливого періоду для складання планів — Місяць у Водолії допоможе грамотно прописати всі справи, які ви хочете виконати упродовж березня або всієї весни.

2 березня 2022 року — середа

Фаза Місяця — новий Місяць, Місяць у Рибах.

Сьогодні також дуже сприятливий день для організаційної діяльності і складання планів. Однак важливо задумувати лише те, що зможете втілити в найближчому майбутньому і чітко складати план дій.

3 березня 2022 року — четвер

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Рибах.

Враховуючи те, що фаза Місяця сьогодні не надто сприятлива для розв’язання серйозних проблем і реалізації серйозних проєктів, постарайтеся зосередитися на рутині.

4 березня 2022 року — п’ятниця

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць в Овні.

Першу п’ятницю місяця варто провести без серйозних маневрів. Особливо ретельно контролюйте свої емоції і слова Овен може підвищити рівень імпульсивності. 

5 березня 2022 року — субота

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць в Овні.

З точки зору астрології, сьогодні несприятливий день для комунікації: велика ймовірність конфліктів із близьким оточенням та імпульсивних розмов. Але водночас ідеальний день для духовних практик.

6 березня 2022 року — неділя

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Тельці.

У цей день фахівці прогнозують посилення розумових здібностей і старанності. Спробуйте провести вільний час з книгою або курсом, про який давно мріяли.

7 березня 2022 року — понеділок

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Тельці.

Шостий місячний день астрологи називають одним із найсприятливіших днів у році для нових починань і активної діяльності. Якщо хочете провести тиждень успішно — плануйте все найважливіше на сьогодні.

8 березня 2022 року — вівторок

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Тельці.

Фаза Місяця сьогодні сприяє успіху всіх нових починань. Завдяки високому рівню організованості, покращеній мозковій активності ви можете дуже плідно провести цей день і втілити все, що запланували.

9 березня 2022 року — середа

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Близнюках.

Місяць у Близнюках сприяє втіленню всіх планів, які потребують енергійності, кмітливості та багато сил. Якщо потрібно з’їздити на декілька локацій, провести зустрічі з різними людьми або перевезти речі, робіть це сьогодні. 

10 березня 2022 року — четвер

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Близнюках.

Цілком ймовірно, що сьогодні у вас з’явиться натхнення й можливість вирішити багато дрібних проблем, на які завжди не вистачає часу. Фаза Місяця подарує вам багато енергії.

фази Місяця в березні 2022 року

читайте також

11 березня 2022 року — п’ятниця 

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Раку.

Сьогодні один із найсприятливіших днів у місяці для творчості та справ, які потребують емоційності. Креативні проєкти, придумані і зроблені сьогодні, обов’язково принесуть плоди.

12 березня 2022 року — субота

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Раку.

Сьогоднішній день заряджений на позитив, емоційність і духовний розвиток. Саме час поспілкуватися з рідними людьми, відправитися в короткотривалу подорож або зайнятися духовними практиками.

13 березня 2022 року — неділя

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Раку.

Якщо вчора був сприятливий день для побачень, зустрічей та візитів родичів, то сьогодні варто виділити час для себе. Погортайте планер і гляньте, які справи ви виконали успішно, і сходіть на прогулянку.

14 березня 2022 року — понеділок

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Леві.

Місяць у Леві допоможе в реалізації всіх починань. Не бійтеся братися за абсолютно нові для вас справи, знайомитись із новими людьми чи переходити на новий рівень спілкування з товаришами. 

15 березня 2022 року — вівторок

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Леві.

Астрологи радять сьогодні поставити акцент на вивченні чогось нового, навіть якщо це нові функції робочої програми. Сьогодні також сприятливий день для кропіткої роботи, що потребує вдумливого підходу, уважності й посидючості. 

16 березня 2022 року — середа

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Діві.

14-й місячний день — ідеальний період для починань у будь-яких сферах. Якщо не можете визначитися, коли саме переїжджати в нову квартиру, почати пошуки нової роботи чи просто записатися до спортзалу — зробіть це сьогодні.

17 березня 2022 року — четвер

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Діві.

Цей день сприятливий для справ, які потребують уважності, самоорганізованості і логічного мислення. Ці якості зроблять ваш день надзвичайно плідним і принесуть приємні сюрпризи.

18 березня 2022 року — п’ятниця

Фаза Місяця — повний Місяць. Місяць у Діві

У день повного Місяця може підводити здоров’я, тож не плануйте гучних вечірок і активних розваг. Натомість проведіть вечір наодинці із собою або з рідними людьми.

19 березня 2022 року — субота

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Терезах.

Перший день убутного Місяця буде сприятливим для прийняття важливих рішень і продумуванні робочих планів. Якщо прагнете самовдосконалення, у другій половині дня виділіть час для самоаналізу.

20 березня 2022 року — неділя

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Терезах.

Фаза Місяця сьогодні сприятлива для відпочинку. На щастя, це збігається з офіційним вихідним, тому сьогодні можете запланувати щось нетипове для себе: записатися на майстер-клас або поїхати в нове місце.

фази Місяця в березні 2022 року

читайте також

21 березня 2022 року — понеділок

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Скорпіоні.

Місяць у Скорпіоні може спричинити негаразди в спілкуванні навіть із найближчими людьми. Також сьогодні є загроза негараздів в особистому житті, тому краще вільний час провести наодинці із собою.

22 березня 2022 року — вівторок

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Скорпіоні.

Скорпіон допоможе визначитися з важливими питаннями та прийняти серйозні рішення. Здатність до тверезого аналізу та високої концентрації допоможе зробити правильний вибір.

23 березня 2022 року — середа

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Стрільці.

У цей день небесні тіла допоможуть у колективній роботі й розв’язанні бюрократичних питань. Тож, якщо ви давно планували візит до державних установ, банку чи до юриста — реалізуйте це сьогодні.

24 березня 2022 року — четвер

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Стрільці.

У цей день спробуйте проаналізувати свої недавні помилки та останні невдачі. Зроблені висновки допоможуть не наступити на ті ж граблі вдруге й досягти нових висот.

25 березня 2022 року — п’ятниця

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Козерогу.

Сьогодні підвищений ризик конфліктів як у діловій сфері, так і на особистому фронті. Для того, щоби не зіпсувати стосунки з важливими людьми, постарайтесь піти на компроміс.

26 березня 2022 року — субота

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Козерогу.

Сьогоднішній день не створений для того, аби проводити його з чужими для вас людьми. Заплануйте справи, які потребують посидючості, високої концентрації та уважності. Це точно піде вам на користь.

27 березня 2022 року — неділя

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Водолії.

Місячний календар на березень 2022 року вказує на те, що сьогодні можуть виникнути проблеми в комунікації. Для того, аби день пройшов без особливих труднощів, варто проявити максимальну стриманість.

28 березня 2022 року — понеділок

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Водолії.

Останній тиждень березня варто розпочати з планування, нарад або переговорів із колегами на актуальні теми. Також день сприятливий для розумової діяльності.

29 березня 2022 року — вівторок

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Рибах.

Сьогодні важливо сконцентруватися на буденних справах, а ось нові починання можна відкласти на декілька днів. Фаза Місяця може дещо викривити ваше сприйняття реальності.

30 березня 2022 року — середа

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Рибах.

Утримайтесь від активної діяльності й нових починань: на вашому шляху можуть постати серйозні перепони. Дозвольте собі поринути в рутину й розв’язати побутові питання.

31 березня 2022 року — четвер

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Рибах.

Фаза Місяця сьогодні не сприятлива для реалізації грандіозних планів. В останній день березня можуть трапитися дивні збіги обставин або непередбачувані труднощі.Максимально плідним цей день можна зробити, закривши поточні питання й підбивши підсумки місяця.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також