Злата Огнєвіч — нова героїня шоу «Холостячка»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Злата Огнєвіч — нова героїня шоу «Холостячка»

Восени на екрани вийде новий сезон найпопулярнішого в країні шоу «Холостячка». Головною героїнею стане співачка та телеведуча Злата Огнєвіч.

Романтичне реаліті-шоу «Холостячка» з’явилося на екранах минулого року і відразу ж прикувало до себе увагу всієї країни. Першою героїнею стала акторка Ксенія Мішина, яка зустріла на проєкті своє кохання й тепер успішно вибудовує особисте життя.

Сьогодні телеканал СТБ працює над новим сезоном проєкту і вже обрав нову холостячку. Нею стала співачка, композиторка, представниця України на Євробаченні-2013 і переможниця шоу «Маска» Злата Огнєвіч.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

«Я йду на «Холостячку», щоб зустріти чоловіка своєї мрії й разом створити чудову люблячу сім’ю», заявила Злата Огнєвіч.

Злата Огнєвіч зізналась, що її публічність часто стає на заваді в побудові взаємин. Один із бойфрендів артистки поставив перед нею вибір — кар’єра або стосунки. Зірка вибрала перше. Наступний зв’язок знаменитості був токсичним.

Уже більше року Злата Огнєвіч не перебуває в романтичних стосунках. Тепер вона хоче будувати щасливі взаємини. У чоловіках знаменитість приваблює інтелект, почуття гумору, любов до дітей та сім’ї.

«Злата — яскравий приклад сучасної жінки, self-made woman. Вона знайшла своє призначення в житті й наполегливо йде до мети. У неї неймовірний музичний талант, але шлях до успіху не був легким. За всієї своєї внутрішньої сили наша Холостячка дуже тепла, великодушна й неймовірно жіночна. І чоловікам, які прийдуть до неї на проєкт, дуже пощастить. Адже вони познайомляться з тією Златою Огнєвіч, яка готова відкритися справжнім почуттям. Можу пообіцяти, що цієї осені завдяки нашій Холостячці глядачам СТБ будуть забезпечені найтепліші п’ятниці», — коментує Анна Калина.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також