6 новорічних фільмів, які створять атмосферу свята

Напередодні Нового року та Різдва єдине, чим хочеться займатися – це дивитися днями безперервно новорічні фільми. Цю пору року варто любити хоча б за те, що в повітрі витає аромат мандаринів і відчувається наближення казкового часу в році, коли виконуються бажання і хочеться вірити в магію.

Якщо ви вже на низькому старті перед купівлею новорічної ялинки, святкових гірлянд і чекаєте, коли Кевін знову залишиться вдома, заплануйте перегляд інших, не менш цікавих новорічних фільмів, які подарують гарний настрій і змусять повірити в дива навіть найвпевненіших скептиків.

Артем Гагарін, шоумен та телеведучий поділився з Beauty HUB своїми улюбленими новорічними фільмами.

«Реальне кохання» (2003)

Завжди, коли мені запитують: «Який твій улюблений фільм?», незалежно від пори року і під яке свято мене запитають, я кажу: «Реальне кохання». Мені ще маса інших фільмів подобається, вони дуже круті і приємні, але цей фільм у мене асоціюється з чимось добрим і світлим. Коли гарний настрій чи поганий — його можна подивитися, на будь-яке свято. У цьому фільмі події відбуваються напередодні Нового року, і в цьому кіно дуже класна історія — й авторська, і режисерська, і за акторським складом. Показано дуже різне кохання, воно переплітається і виливається в одну велику історію наприкінці. А сцена з освідченням у коханні під музику в магнітофоні – це нереально круто! Тому цей фільм я можу дивитися скільки завгодно і будь-коли.

«Один вдома»

А ось «Один вдома» – це сімейний фільм, який любить моя родина. Ми маємо традицію під Новий рік — ми завжди його переглядаємо. А ось 2017 року ми мали поїздку до Нью-Йорка і напередодні переглядали цей фільм, і я кажу синові Міті: «Уявляєш, ми – ти, я і мама – летимо туди, де знімався цей фільм». Він мені відповідає: «Ух ти, клас! Ми зможемо подивитись, де він жив і де кидався цеглою з даху». Я погодився і тоді навіть не підозрюючи, що в цій поїздці ми обійшли всі місця, де знімався цей фільм, – були і біля готелю Plaza, ми були і в парку, і там, де Кевін бігав від лиходіїв, і годували голубів, і бачили ґанок будинку, де знімався саме момент із цеглою. Обійшли весь Нью-Йорк і після цього ще раз переглянули фільм і навіть побачили дещо новеньке. Напевно, у цьому й був найбільший кайф! 

«Це чудове життя» (1946)

У США є своя традиція – під Новий рік дивитись чорно-білий фільм «Це чудове життя». Картина була номінована на п’ять премій «Оскара», у тому числі у категорії «Найкращий фільм». Сюжет фільму для повоєнного депресивного часу був актуальним як ніколи. У головного героя складні часи, невдача йде за невдачею і переслідують проблеми з грошима. Під кінець року він вирішує накласти на себе руки. Але в його ангела-охоронця інші плани. Він спускається з небес, щоб показати зневіреному чоловікові і батькові світ без нього. Напередодні свята герой переосмислює життя та відмовляється від своєї витівки. Прийшовши додому до сім’ї, він переконується, що вихід є навіть із найскладнішої ситуації, а новорічні дива трапляються.

«Диво на 34-й вулиці» (1947)

Ще одна стара добра американська чорно-біла класика. Оскароносний фільм розповідає про справжнісінького Санту, який опинився в центрі Нью-Йорка напередодні Різдва. За збігом обставин він бере участь у святковому параді замість актора, що напився, а після цього отримує роботу Санти в універмазі іграшок. Але старий чарівник відмовляється продавати дітям неякісні іграшки, через що в нього починаються неприємності. У результаті Санта виявляється відповідачем у суді і намагається довести, що він є справжнім. Ось чи повірять йому?

«Різдвяна історія» (2009)

Добрий, чарівний анімаційний фільм «Різдвяна історія» Роберта Земекіса за новелою Чарльза Діккенса, озвучений неповторним Джимом Керрі, вже став класикою. Сюжет оповідає про скупердяя Ебенезера Скруджа, який не цінує в цьому житті нічого, крім грошей. Він заощаджує на всьому, зокрема святі та маленьких людських радощах. Санта надсилає до нього трьох духів Різдва, які покажуть Скруджу його минуле, сьогодення та майбутнє. Після цього скнара має вирішити, що ж у житті найважливіше – матеріальні блага чи сім’я та щирість.

«Чарлі та шоколадна фабрика» (2005)

Фільм Тіма Бертона входить до різних списків найкращих новорічних фільмів. Головні ролі у картині виконали улюблені актори режисера – Джонні Депп, Фредді Хаймор та Хелена Бонем Картер. Історія розповідає про скромного хлопчика Чарлі, він із бідної сім’ї і разом з батьками живе на околиці міста у старому будиночку, що розвалюється. Взимку, перед новорічними святами, його тата звільняють з роботи. У цей час Чарлі бачить по телевізору рекламу шоколаду від Віллі Вонкі, всередині якого заховані золоті квитки. Вони допоможуть потрапити на екскурсію фабрикою. Чарлі мріє стати одним із щасливчиків, але після кількох спроб отримати заповітний квиток хлопчик втрачає будь-яку надію. Але раптом удача посміхається йому в найнесподіваніший момент.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також
Читайте також