Про проєкт

Beauty HUB – онлайн-журнал про красу та здоров’я, який дозволяє своїм читачам бути в курсі останніх нововведень і тенденцій б’юті-індустрії, а також дає можливість отримувати експертну інформацію з перших вуст від фахівців різних галузей.

На Beauty HUB ви знайдете авторські статті кращих журналістів, які пишуть про останні тренди та новинки б’юті-світу, косметології та її напрями, здоровий спосіб життя, а також інформацію про сучасне життя міста та його жителів через призму краси. Також на нашому сайті можна побачити авторські матеріали зіркових колумністів, серед яких експерти, підприємці, спортсмени і народні улюбленці.

Все про правильний догляд за собою, секрети макіяжу та зачісок, свіжі запуски косметики і парфумерії, а також про психологію, секс, культуру, стиль життя і багато іншої корисної інформації для жінок і чоловіків.

Статті, інтерв’ю, новини, beauty-огляди, тести редакції, цікаві спецпроєкти з брендами, колаборації з інфлюенсерами, поради та думка професіоналів індустрії краси – все це на сторінках Beauty HUB!

Будьте в курсі найцікавіших подій б’юті-світу разом з нами!​