Аквагель: що це й кому він підійде

Вода є незамінним учасником усіх процесів, що відбуваються в нашій шкірі. Наприклад, від неї залежить синтез колагену, славнозвісного білка, що відповідає за пружність, еластичність і запобігає утворенню зморшок. Тонус та відтінок шкіри також напряму пов’язані з балансом води у ній. Здорового сяйва обличчя набуває лише в тих випадках, якщо дерма насичена водою. Словом, без неї нікуди. З огляду на цей факт було створено спеціальні засоби на основі води, аквагелі, які допомагають збалансувати рівень вологи всередині шкіри і, відповідно, налагодити в ній усі процеси.

Для виготовлення аквагелів виробники зазвичай використовують воду з термальних джерел, насичену мінералами та іншими корисними речовинами. Головний інгредієнт аквагелів здебільшого змішують зі спеціальними інноваційними компонентами, що допомагають доставити воду в дерму й уникнути її швидкого випаровування, а заодно і відчуття сухості.

Переваги аквагелю для обличчя

Аквагель насичує тканини шкіри водою і водночас робить шкіру більш пружною та еластичною, покращує її тонус і дарує ефект здорового сяйва. Також нормалізація рівня вологи запускає у шкірі процеси регенерації й на обличчі швидше загоюються ранки від прищиків.

Засоби на водяній основі відновлюють гідроліпідну мантію та нормалізують баланс вологи у шкірі, тому аквагелі надовго позбавляють відчуття сухості і стягнутості. А ще вони дозволяють забути про дискомфорт навіть у тих випадках, коли доводиться на весь день наносити товстий шар тональної основи.

Аквагелі дуже легкі за текстурою і швидко вбираються, тому значно спростять життя людям, які завжди поспішають і ненавидять чекати, поки засіб вбереться. Через це більшість візажистів вважають гелі найкращими денними засобами, які можна використовувати перед нанесенням макіяжу.

Кому підійде аквагель

Аквагель — засіб, що врятує насамперед зневоднену шкіру, яка страждає від дефіциту вологи і швидкого випаровування всього, що на неї наносять. «Робоче місце» зволожувальних гелів для обличчя — у глибоких шарах шкіри. Туди вони проникають, знову ж таки, завдяки легкій текстурі, наповнюють шкіру вологою зсередини і, даруючи комфорт на довгий проміжок часу, забезпечують гладкість шкірному покриву і здоровий відтінок шкірі.

Влітку аквагель може стати порятунком для жирної шкіри, схильної до появи висипань. Себум, що активно виділяється у спекотні дні, зазвичай переобтяжує шкіру й забиває пори, а густі креми на основі олій можуть лише погіршити ситуацію. Легкий аквагель забере відчуття жирності й подарує обличчю свіжість. До того ж легкі компоненти не залишають жирної плівки на поверхні шкіри й не забивають пори. 

Аквагелі також підходять для чутливої шкіри, яка негативно реагує на будь-які живильні компоненти тваринного чи рослинного походження. Оскільки в гелях зазвичай дуже невеликий і зрозумілий склад, то їх сміливо можна назвати гіпоалергенним продуктом.

Як і з чим використовувати аквагель

Аквагель можна застосовувати одразу після вмивання обличчя й наносити на злегка вологу шкіру.

Хоча аквагель – дієвий засіб, але все-таки це не панацея, тому він не може бути єдиним засобом на вашій полиці. Його варто поєднувати зі зволожувальними сироватками.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також
Читайте також