Багаторазові тейпи на шию від зморшок: допомагають чи ні?

«Кільця Венери» – косметичний дефект, який може з’явитися у жінки в будь-якому віці. Трапляється, що не «лебедину» шию мають зовсім юні дівчата. «Кільця Венери» – це поперечні зморшкуваті складки на шиї, які, якщо нічого не робити, з часом стають все глибшими. Від чого залежить поява «кілець Венери»? У ранньому віці єдина причина – особливості шкіри шиї, вона в цій галузі дуже тонка, з мінімумом сальних залоз. Слабкий м’язовий каркас не може тримати шкіру шиї, звідси і в’ялість.

Розкажемо, чому виникають зморшки на шиї, як боротися із в’ялістю шиї в домашніх умовах. Дізнайтеся, що таке тейпи на шию від зморшок і як вони можуть допомогти впоратися із проблемою.

Причини появи зморшок на шиї: ТОП-7 факторів

Платизм, або підшкірний м’яз шиї, не прикріплюється до кісткової тканини, а отже, швидше схильна до втрати еластичності. Варто зазначити, що не поява «кілець Венери» пов’язана з віком. Серед інших:

  • Генетика. Кожна людина має свою будову шийного відділу хребта, і схильність до сутулості може передатися генетично. Також успадковується тонка шкіра, що сприяє появі ранніх зморшок на шиї.
  • Вплив ультрафіолету. Усім відомо, що сонце – ворог шкіри №1, що руйнує в шарах дерми еластин і колаген. Тому людям рекомендують ховати від сонця не лише обличчя, а й шию, захищати цю область від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.
  • Захоплення гаджетами. Так-так, «зависання» у телефоні не подобається вашій шиї. Переглядаючи улюблений інстаграм або фейсбук, ми мимохіть сильно нахиляємо голову вперед, не переймаючись поставою. Як наслідок – складки на шкірі в області шиї.
  • Неправильне харчування та шкідливі звички. Збалансоване харчування дуже важливо для здоров’я шкіри. Дефіцит вітамінів і мікроелементів негативно позначається на красі обличчя та шиї, шкіра втрачає еластичність. Алкоголь і куріння також вважаються ворогами шкіри й у всій «красі» відбиваються на шкірі. Шкіра курця й тих, хто зловживає алкоголем, не отримує достатнього живлення, стан судин далекий від ідеального.
  • Недостатній догляд. Доглядаючи обличчя, але при цьому не приділяючи достатньої уваги шиї, ви робите величезну помилку. Зона шиї та декольте потребує систематичного догляду. Ретельно намазуючи обличчя кремом, не варто забувати про шию та декольте, інакше незабаром ви будете з обличчям дівчинки та шиєю бабусі.
  • Неправильне положення під час сну. На жаль, нам важко контролювати своє тіло під час нічного відпочинку. Але якщо ви спите так, що шия перебуває 6-8 годин у зморщеному стані, ймовірність появи «кілець Венери» збільшується в рази.
  • Гормональні порушення, надмірна вага. Гормональний дисбаланс призводить до зниження естрогену й тиреотропних гормонів. Як наслідок – сухість шкіри, зниження її еластичності та поява зморшок. Зайва вага, яка також може бути наслідком гормональних порушень, буквально змушує тіло приймати неправильне положення. Скривлена ​​постава – одна з основних причин появи «кілець Венери».

Як позбутися «кілець Венери» за допомогою тейпів

Позбутися зморшок на шиї у ХХI столітті цілком реально, благо, косметологія розвивається семимильними кроками. Які естетичні процедури допоможуть тій чи іншій жінці, вирішує косметолог. Він проаналізує рівень виразності зморшок, а також особливості шкіри, а вже потім підбере оптимальний варіант.

Якщо «кільця Венери» слабо виражені, допоможуть хороші косметичні засоби, але треба пам’ятати, що швидкого та блискавичного ефекту вони не матимуть. Як варіант – тейпи на шию від зморшок.

Тейпи на шию – це косметичні пластирі, які допомагають упоратися з проблемою зморшкуватої шиї. Естетичне тейпування – наймодніша процедура 2021 року, і найближчим часом її популярність зростатиме. За допомогою тейпів позбавляються зморшок на обличчі (носогубні складки, зморшки на лобі, набряки під очима тощо). Це безін’єкційний метод підтяжки обличчя, отже, практично безпечний. Вам не варто хвилюватися через те, як відреагує ваша шкіра на таке втручання, в той час як ефект від ботулінотерапії, пілінгів та інших салонних процедур часто непередбачуваний.

Тейпування шиї можна проводити в домашніх умовах, головне, дотримуватися регулярності процедур, а також дуже важливо навчитися правильно клеїти тейпи. Скільки часу знадобиться на те, щоб позбутися зморшкуватої шиї тейпами? Все залежатиме від початкового стану вашої шкіри, віку, способу життя тощо. Тейпування шиї проводять курсами, якщо складки глибокі.

Переваги тейпування шиї, кому процедура заборонена

  • Швидкий ефект. Багато хто помічає покращення вже після першої процедури, зазначають ефект ліфтингу, а складки стають менш помітними.
  • Зручне використання. Щоб зробити естетичне тейпування, не обов’язково записуватися до косметолога, по суті, це домашня процедура, яка потребує не довше чверті години.
  • Доступність. Тейпи для шиї можна купити навіть у спеціалізованому інтернет-магазині. Вони універсальні, крім зони шиї та декольте, їх можна використовувати на обличчі. Тейпи підходять для будь-якого віку.
  • Низька вартість. Порівняно з цінами на послуги косметолога ціна тейпів копійчана. Це мегабюджетний спосіб омолодження.

Не рекомендується естетичне тейпування шиї людям, які страждають на інфекційні шкірні захворювання та будь-які хронічні захворювання в гострій стадії. Також не варто «балуватися» кінезіотейпування тим, у кого проблеми з лімфатичною системою і є серцево-судинні захворювання, цукровий діабет.

Як клеїти тейпи на шию, щоб досягти максимального ефекту

Для лімфодренажного тейпування шиї підійдуть кінезіотейпи на гіпоалергенній клейовій основі, що добре розтягуються. Кінезіотейпи покращують лімфоток, поки ви їх носите, досягається ефект ліфтингу.

  1. Переконайтеся, що тейпи не спричиняють алергії. Для цього наклейте невелику аплікацію на внутрішню частину зап’ястку. Якщо через кілька годин все добре, отже, можна проводити тейпування шиї та будь-якої іншої частини тіла.
  2. Підготуйте шкіру до тейпування, вона має бути чистою та сухою.
  3. Наклеювати тейпи необхідно строго за схемою – віялом. Для цього слід нарізати тейп (шириною 5 см) на тонкі смужки, не дорізаючи до кінця. Кінці закруглити, щоб тейп щільно прилягав до шкіри та не відклеївся. Як варіант: придбання кінезіотейпів вже нарізаних.
  4. Визначити довжину тейпа просто: необхідно вимірювати шию від краю ключиці, що виступає, до нижнього краю щелепи.
  5. Наклеюючи тейп, не натягуйте шкіру. Для початку видаліть з тейпа невеликий шматочок захисної плівки та прикріпіть його до вихідної точки. Далі поступово знімайте плівку й наклеюйте тейп по всій довжині. Протріть аплікацію пальцями, щоб переконатися, що тейп щільно прилягає до шкіри. Аплікація, що вийшла, не має ніде заламуватися.
  6. Не рекомендується приймати душ або займатися спортом протягом пів години після естетичного тейпування. Це важливо задля правильної фіксації.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також
Читайте також